Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Érdemes megtapasztalnom...

Érdemes megtapasztalnom milyen érzés olyan részegnek lenni, hogy ne tudjak egyenesen menni?

Figyelt kérdés

Még sose voltam annyira részeg, hogy ez bekövetkezzen, eddig csak addig mentem el, hogy jól érezzem magam, röhögjek mindenen,...


De úgy érdekelne, hogy mit érez ilyenkor az ember, hogy nem tud megtenni 5- lépést, anélkül, hogy el ne szédülne.

Gondolom olyasmi érzés, mint amikor szédül az ember.


Kérdeztem pár embert, sokan azt mondják kuva szar h nem tudsz menni, de vicces érzés.


De mennyire nagy dolog? Megéri egyszer megtapasztalni vagy szar dolog?


2012. febr. 17. 19:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes, az ahogy te csinálod, a csak röhögés, az pont jó.
2012. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem se éri meg

nálam úgy van, hogy a rötyögős szakasz mindig kimarad és egyből a szédelgés jön, de kicsit gyengébben - na itt szoktam abbahagyni ... :-)

2012. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Régebben, amikor hülye lázongó kamaszéveimet éltem, előfordultak ilyen ballépések (szó szerint, és átvitt értelemben is). Addig vicces, amíg még a vidám részeg állapotban vagy, mert milyen mókás, forog a föld, milyen poén néha elvágódni, aztán jön a sírós részeg rész, amikor egy nulla vagy, még a földet is eltaszítod magadtól, még az sem szeret. Aztán jön a színes ásítás, amit végképp érdemes kihagyni.
2012. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Sose volt szokásom eltervezni a berúgást, de előfordult régebben. Egy ideig poén, meg minden, de ha túlesel egy bizonyos ponton, jön a lelkizés, az alig-állok-a-lábamon, a nem-tudom-hol-vagyok és társai. Hát mit ne mondjak, a másnap mindig szégyenteljes, hogy "úristen hogy néztem ki, mennyire gááz". Nem is beszélve a másnaposság fizikai gyötrelmeiről.

Ha kipróbálod, lehetőleg legyen veled valaki, aki segít, ha baj van, és legfeljebb a tapasztalat fogja mondani, hogy többször ilyet ne.

Szerintem nem sok jót veszítesz, ha maradsz a becsiccsentősdinél.

2012. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt olyan állapotom is 2x, hogy kimaradt pár óra. na, az már nagyon zavart.

az még talán a jobbik eset, mikor másnap mesélnek a barátok, és nagyjából eszembejut, össze tudom rakni az estét.


voltak már nagy esések részegen, odacsukott a metróajtó, pont beléptem a combino és a peron közti lyukba, aztán feldőltem a villamosra :D


próbáld ki, ha érdekel, de tudd időben abbahagyni, és legyen veled olyan ember, aki még nagyjából beszámítható.

2012. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jó érzés, nem vesztesz vele sokat ha sosem próbálod ki. Bár nekem az a véleményem, hogy minden embernek magának kell megtapasztalnia a világot. Úgyhogy, ahogy gondolod.
2012. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én szeretek nem-tudni-menni egyenesen :) próbáld ki.. egyszer mindent ki kell próbálni:)
2012. febr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb állapot, szédelgés, nevetés mindenen, néha kettőslátás, csak tudni kell abbahagyni, mert ha kicsit túl lősz a célon, akkor az este további részét a WC-ben töltheted. Én mikor kezd hányingerem lenni, akkor mindig abbahagyom a piálást.
2012. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az számít részegnek, aki nem tud egyensen menni, a többi vsak ivott egy kicsit.
2012. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem nagyon vicces érzés:DDde ha kipróbálod akkor csakis ilyen szükebb baráti buliba ne ahol sok ember van mert az ugy már....kicsit cink:D

Én eddig egyszer voltam így azóta nem sikerült annyit innom...de akkor ahhoz nagyon sokat kellett innom és tök vicces volt minden és mozogtak a falak..hálistennek tökéletesen jó időben hagytam abba és mégcsak másnapos se lettem:Dde annyira pontosan már nem emlékszem..de rosszul egyáltalán nem voltam

De azért vigyázz ha kipróbálod mert ez nagyon egyéntől függ mert barátnőm meg felét se itta meg mint én és összehányt mindent és másnap is tök szarul volt, de azért egyszer érdemes:DD

2012. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!