Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van faternak egy üveg 18 éves...

Van faternak egy üveg 18 éves Whiskey félek, hogy megromlik és én még elötte míg jó meg szeretném kostolni szerintetek haragudna ha innék egy bögrével? 14/f

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 22:02
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Ha kibontod biztos megromlik. Ha lezárt palackban hagyod, akkor az még akkor is Whisk(e)y lesz, mikor már te leszel öreg.
2017. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy bögrével? :O az még Tibi atyát is eltenné holnapra nem hogy téged....
2017. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne, mert kiporolja a gatyádat. Mármint úgy, hogy rajtad van.


Nem romlik meg, ne aggódj.

Ha inni akarsz, akkor meg szólj apádnak, hogy adjon rá pénzt, de suttyomban csináld.

És ha véletlenül valamikor isztok belőle, akkor ne kólázd össze. Arra jó a Ballantines és társai meg az egyéb nem kiemelkedő termékek.


De ez miért a közlekedés kategóriába került?

2017. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na elcsesztem: a "de" helyett "ne"-t akartam írni, így még az értelme is más. Szóval ha elég nagyfiú vagy inni, akkor merd felvállalni is.

Nekem meg nem kéne telefonról gyakoriznom, mert félregépelek...

2017. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 crudy ***** válasza:
100%
Auto motor kategoriaban mar azt hittem a kerdes elejen h bele akarja onteni valamibe..
2017. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Bontva sem romlik meg soha. Akkor kezd esetleg lapulni az íze, mikor már csak az üveg alsó negyedéből van.


Mellesleg igen, a 18 éves whisky az olyan, hogy ha szó nélkül eltűnik belőle egy bögrével, azért baromira szoktunk haragudni.


Ja, és inkább ne igyál semmiféle töményszeszt, amíg azt hiszed, hogy azt bögrével kell inni.

2017. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
Faterod helyében még azt a fogadat is kiütném ami még ki se nőtt.
2017. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!