Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hozzá lehet szokni az alkoholh...

Hozzá lehet szokni az alkoholhoz rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem fogyasztott alkoholt, és pl. 1,5 hete folyamatosan iszik, akkor hozzászokhat?


Pél. az elején 2-2,5 dl bortól is berúg, majd fokozatosan erősítenie kell (pl. 2,5 dl bor + 1 pálinka) majd 2 dl bor + 2 vodka + fröccs... vagyis értitek?

Tehát növeli a mennyiséget, illetve erősebb alkoholt kell innia ahhoz, hogy berúgjon?



2017. ápr. 9. 00:38
 1/3 A kérdező kommentje:

ui.: üres gyomorra gondolom, mármint, hogy nincs kaja az ember gyomrában


Mármint, tudom, hogy ha pl. zsíros kajára iszik az ember, akkor több / erősebb pia kell

Ha pl. üres gyomorra iszik az ember, akkor megárt kevés is


De mi van akkor, ha mindig üres gyomorra ivott az ismerősöm (23 éves, lány)?

Hozzá lehet szokni ilyen rövid időn belül?

23 évesen ez árthat?

2017. ápr. 9. 00:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hozza lehet szokni bizonyos mertekben, tehat igen.

Egy bizonyos ido utan pedig szerintem teljesen maskepp kezdi az ember erzekeni a hatasat mint az elejen, pl az elso par honapban akar, de az mar talan nem szervi, hanem lelki eredetu ok is lehet...szerinem...

2017. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Folyton üres gyomorra nem jó inni, mert gyomorfekélyt okozhat. Jobb ha eszik valamit az ember előtte vagy közben.
2017. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!