Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mutatott volna valamit a szonda?

Mutatott volna valamit a szonda?

Figyelt kérdés
Tegnap este elengedtem magam és megittam 6 deci töményet.S ma egész délelőtt azon paráztam,hogy megszondáznak.Reggel,délelőtt mutatott volna valamit az alkoholszonda?
2017. ápr. 28. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az este?
2017. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Este 6 órától kb.8,fél kilencig fogyasztottam.
2017. ápr. 28. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rengeted. Bár számít, hogy mit ittál, és hány kiló vagy, ettél-e normálisan, stb.

Reggelre tuti nem ment ki, de szerintem délelőtt sem. Így ne vezess.

Vannak egyébként neten is alkoholkalkulátorok, azok megközelítő eredményt tudnak adni. Szerintem csak délutánra ment ki. Felelőtlen voltál, ha így vezettél reggel.

2017. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vezettem.Csak a munkahelyen gyakran szondáznak.

Közben vacsoráztam is.80 kiló vagyok.Rumot és whiskyt ittam.A wkisky egy részét szódával. Nem voltam másnapos. Reggel már nem éreztem,hogy lenne bennem alkohol.

2017. ápr. 28. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát apám azért 6 deci tömény egy 80 kilós embernek elég derekas. Vannak kalkulátorok, azzal ki lehet számítani, de minimum tizenórára saccolom a kitisztulást.
2017. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MolotovPunk ***** válasza:
100%
6 deci tömény az nagyon sok.Biztos,hogy bejelzett volna a szonda.Szerencséd,hogy nem volt ellenőrzés reggel.
2017. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézzük csak:

Alkohol sűrűsége 789 g/dl^3

Máj testsúly-kg-onként 0,1 g alkoholt bont le óránként

Elfogyasztottál 789 × 0,6 × 0,4 (töménység) = 189,36 g alkoholt

Ezt a szervezet 189,36 / (80 × 0,1) = 23,67 óra alatt bontja le.


Kalkulátorba beírva is hasonló eredmény jön ki :)

2017. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 óra alatt megittál 6 deci töményet? Nem inkább 6 felest ittál, biztos, hogy deci volt? Már halottnak kéne lenned...
2017. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8.


Biztos,hogy annyi volt.A whiskyt frissen bontottam.Abból elfogyott fél liter. Meg előtte ittam 2 x fél deci rumot. Közben vacsoráztam is.


De miért kellene halottnak lennem?Nem olyan extrém mennyiség ez.Ennyit sokan meg tudnak inni.

2017. máj. 4. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!