Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ittas vezetésésrt elvették...

Ittas vezetésésrt elvették valaki jogosítványát és a szonda 0.64et mutatott ez már bűncselekménynek számít, de mennyi lesz kb a büntetés?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

400e-700e-ig.

Nem kérdezett senki, de én bizony egy életre bevonnám az illető jogosítványát, sajnálom, hogy pénzzel el lehet ezt is intézni. Egy ártatlan emberéletet -ha balesetet okoz vki- sztem pénzben nem lehet kifejezni.

2012. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem okozott balesetet, csak ivott és mondták a rendőrök ha 0.5 alatt van akkor csak szabálysértésnek számít és kismotorral volt.
2012. aug. 31. 09:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mivel volt. Így járt és sztem megérdemli a sorsát. Akkor kéne vinnyogni, amikor piásan a motorra ül, nem amikor már pengetni kell.
2012. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem vinnyog beismeri hogy hibázott, csak az összeget szerettük volna meg tudni hogy kb mennyi? elhiszem hogy elitélitek én sem örülök neki nagy tanulság mindenkinek de ha csak mocskolódni tudsz léygszi ne írj! köszi-
2012. aug. 31. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
valaki...
2012. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atilis ***** válasza:
Zéró-tolerancia van érvényben, szóval igen.
2012. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem ezt a zéró-tolerancia dolgot. Mert ha valaki ivott én azt már pénzbüntivel nem sújtanám, de egy bizonyos szint felett bevonnám a jogsiját, egy életre. Most meg mit látok? Max bevonják 3 évre. Stoll buci pedig bebizonyította, hogy aki egyszer matt részegen balesetet okoz, az legközelebb még megspékeli narkotikummal is az ittas vezetést. Azért nem sámli, hogy még őt is csak 5 évre tiltották el a vezetéstől.
2012. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kb 1,4 év lesz a büntetés, de ez ezer dologtól függ.
2013. febr. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!