Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet abszintkanalat és...

Hol lehet abszintkanalat és -poharat venni?

Figyelt kérdés
Természetesen Magyarországon, és lehetőleg nem túl drágán. :D
2010. máj. 15. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem e-bayen nézelődj. ha új kell, akkor meg háztartási boltok felé kérdezz körbe. oda rendelni is lehet talán.
2010. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Aukciós oldalakon (vatera.hu , stb) keress szerintem, mert úgy néz ki, az országban egyiket sem lehet rendelni. Kanál van egy online boltban, de ronda is, béna is, nem lehet a pohárra fektetni...


Poharas kérdést én is tettem fel, de úgy látszik itthon az sincsen. (Mint ahogy normális abszint se, dehát ez részletkérdés:DDD)

2010. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
Ja, van még egy opció... a www.alandia.de (abszint-webshop), ha a honlapodra teszed a reklámcsíkjukat a náluk bemutatott módon, ingyen küld neked egy szép kanalat:)
2010. máj. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

A tescoban szoktam látni "imperator" vagy valami hasonló nevű borospoharat, 3 db 2000 Ft.


Nagyon szép és használható abszintpohárnak (hasonlít is rá), mert vannak törések az aljánál (egyszer le kell mérni, hol van az a 2-3 centes magasság, ameddig tölteni kell abszinttal).


Nekem van klasszikus abszintpoharam, de szerintem veszek majd mellé ilyet is:)

2010. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!