Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen vizet használjak...

Phoney kérdése:

Milyen vizet használjak minőségi töményhez?

Figyelt kérdés

Többféle italhoz szokás tiszta vizet adni ízlés szerint, ilyen pl. a whiskey és az absinthe (nem a közismert gagyikra gondolok). Az átlagos csapvíz már érezhetően lerontja őket, a legtöbb ásványvíznek meg túl erős az íze.


Tudom, hogy a tiszta forrásvíz jó, de az nem folyik minden sarkon. Van olyan üveges víz, amit ajánlotok a célra?


2010. máj. 15. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szódával szokták felönteni. ;)
2010. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ágyamba hamarabb pocsolok szódát, mint a 10e Ft-os Eichelberger abszintba, szóval ez nem egészen opció:P
2010. máj. 15. 21:37
 3/9 anonim válasza:
Hm... próbáld meg ezt az új őrületet, az ilyen gyógyszertárakban kapható lúgos meg ioncserélt vizet. Némelyiknek tényleg nincs semmi íze, nem mint az ásványvíznek.
2010. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, minden bárban így csinálják.

De ha ennyire értesz hozzá akkor menj csak a magad feje után!

2010. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ennyire értek hozzá, és engem csak egy minél természetesebb ízű TISZTA VÍZ érdekelt volna, nagy kérés volt?:DD


Az meg igazán nem érdekel, hogy egy bárban mit trollkodnak össze az "abszintokkal", na nem mintha abszintnak kéne nevezni, amit ott kapsz:D

2010. máj. 16. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Végre valaki, aki értékeli az alkoholt :)
2010. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BeerHunter ***** válasza:

Desztillált víz. Ha semmi mellékízt nem akarsz.

Szeszeket is azzal higítják vissza.

2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem például a Szentkirályinak nincsen semmiféle "erős" íze. Mondjuk nekem az olyan mint ha csapvizet innék, míg pl. Visegrádi vagy Balfi "erős" ízű, ha a magas ásványi anyag tartalomra gondoltál az erős alatt.
2010. máj. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Szentkirályinál maradok... köszönöm:)
2010. máj. 20. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!