Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Most érkeztem haza. Piáltunk...

Most érkeztem haza. Piáltunk haverokkal. Fél liter vadásztól, meg két feles (gyenge) Kevert nevezetű gyümölcs pálinkától lehetek másnapos?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd én tegnap egy liter vadászt ittam meg+némi cherryt és nem lettem másnapos, de mikor ennél többet iszok+töményet is, akkor se vagyok, vagyis én még sosem voltam másnapos, ihatok én akármennyit:o ezt így nem lehet megmondani, mindenkinél változó szerintem.
2010. máj. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál meg most egy liter vizet,Kajálj valamit.
2010. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
hát elsőnek igaza van: mindenkinek más az adagja. Engem 4-5 sör vagy pálinka meghánytat. Nem birok többet inni.
2010. máj. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Valaki sok alkoholtól se lesz másnapos, valaki egy felestől már hány! Szóval nem vagyunk egyformák, és így a szervezetünk is máshogy dolgozza fel az alkoholt!

Én régen 6 feles cheryt 2 royalvodka, és sörtől se voltam másnapos! Most egy feles pálinkát nem tudnék meginni, mert a szervezetem nem bírja. Pedig általában aki sokat iszik tovább bírja! Hát nálam ez nem így volt a végén egyre rosszabbul bírtam míg a végén egy feles pálesztől kidőltem :) Már jó 2 éve, hogy nem iszok alkoholt és, hogy őszinte legyek nem is hiányzik!

2010. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán iszom, kb évente, kétévente 1x. De akkor csak és kizárólag IGAZI pálinkát. Ha nem kevernéd-kutyulnád azokat a mű szarokat, akkor nem lennél másnapos.
2010. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetsz, de nem leszel, ha két feles között rendesen iszol - nem csak alkoholt. Pl. vizet - ez a legjobb. Mert általában a másnaposság azon áll, vagy bukik, hogy a szervezetedből mennyire vitte ki az alkohol a vizet (itt most nem konkrét vízre gondolok). Persze, fájhat a fejed úgyis, ha iszol mellé pl. almalevet, de van különbség aközött, hogy csak érzed a fejed, vagy hogy majdhogynem széthasad. :D
2010. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!