Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a kedvenc sörötök?

Melyik a kedvenc sörötök?

Figyelt kérdés

Nekem a kozel barna és világos is nagyon bejön, aztán a Staropramen (ebből még csak világosat ittam)... Igazából ez a kettő a kedvencem és még szeretem a Stella Artois-t is, de azért az szerintem egy kicsit gyengébb. Végül pedig a Heineken kb. az utolsó amit még szívesen fogyasztok, de én arra (bár nem értek hozzá) már azt mondanám, hogy olyan "vizes", de azért még belefér, tehát azt is szeretem.


Nektek melyek a kedvenc söreitek? Valamint esetleg ajálnhatnátok valami kicsit drágább német és amcsi sört aminek jó híre van....

Előre is köszi!


2017. máj. 20. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A "hétköznapi" sörök közül én is kedvelem a Stellát, és a Staropramen-t.

Legszívesebben viszont mézsört innék, soha nem jutottam még hozzá.

2017. máj. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Paulaner ill. Franziskaner (de a Paulanert jobban szeretem) Hefeweizen vagy Naturtrüb illetve a Gold Oxx Lager legszívesebben ezeket iszom <3

Otthon az Edelweißt nyomatják valamiért a német búzasörökből, csak tudnám miért, a Paulaner meg a Franziskaner nyomába se ér.

2017. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemzetekre osztva, mert mér ne

Német: Hacker-Pschorr azon belül búzasör és lager, Franziskaner búzasör, olcsóból Hofbrau világos

Cseh: Bernard barna és vörös, Konrad, olcsóból Staropramen, Pilsner Urquell

Angol: Fuller's ale, ipa és stoutok, Wychwood ale és porter, St. Peters krémstout, Bombardier ale, Young & Wells mézes és banános sör

Belga: Leffe dark és blond, Hoegaarden búza, kisebb apátsági sörök

Amcsi sörhöz még nem volt szerencsém, pedig egy Sierra Nevadát megkóstolnék

Magyar: Fótiaktól a Winternacht szűretlen félbarna, Romanov imperial stout, Szt. Andrásiakról Monarchista pilsner, Szarvasi Sörmester ipái és ízesített főzetei, Távoli Galaxis alap, Gólem Sötét Bunkó bipa, Bigfoot Ale Capone, Mecénás Nautilus stout, olcsóból Dreher Bak, Soproni ipa

Mindet ajánlom, bár az imperial stouttal vigyázz mert üt :)

2017. máj. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Magyarország : Borsodi

England: Tennents

Németország: Kombacher

2017. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Az én kedvencem a Löwenbräu a Kőbányai és a Soproni :D
2017. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miller & Desperados :)
2017. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap ittam mézsört - isteni, de bitangerös, egy decitöl fejreálltam.


Kedvencek:

Charlie firpo, Flying rabbit, blk IPA, Nohoplimit, Bakancslistábol pár, Vertigo


- Svácjbol Degen dragon-spider, Red IPA (asszem Solothurnbol), Bfm Salamander.

- Dániábol Mikkeler Amarillo, Citra, Simko

- Norvégiábol Tool imperial sout

- Hollandia? Ignis and Flamme

...

Párommal nagy craftbieresek vagyunk, mindenhok megkeressük a helyi craftbier-sörözöt.

2017. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Trevor. ***** válasza:

Nem igazán ittam még drága söröket, valahogy mindig az olcsóknál kötöttem ki, de ami késik, nem múlik. Kedvenceim: Staropramen Unfiltered, Csíki Sör, Soproni 1895. Valószínűleg a sima világos Staropramen is ízlene, ha nem a Borsodi gyártaná itthon, licenc alapján. Az Unfiltered szerencsére (még) importált, eredeti cseh.


Heineken, Kőbányai stb. népsöröket nem igazán szeretem, Argus vagy Arany Ászok alá nem szívesen megyek. Olcsó sörökkel nem csak a vízíz a baj, hanem a kukoricadara is.

2017. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs kedvenc márkám, de a pilsner a kedvenc fajtám.
2017. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gösser - 200Ft (üveges).

Ez a legjobb ár/érték arányú láger sör.


Amiket írtál azok mind kukoricásak:

Stella, Dreher, Borsodi, Soproni, Staropramen.


Heineken-t régen ittam, nem hiszem hogy azóta jobb lett, viszont a legdrágább. Ha már többet adok érte, akkor Csíki sör (nagyon jó).

2017. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!