Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha valaki minden hétvégén...

Ha valaki minden hétvégén megiszik egy sört / egy két pohár valamit, az már alkoholistának számít?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 09:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Hetvegen 1 alkalomtol biztosan nem lesz alkoholista.
2017. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Jézus, dehogy. Nem mondom, hogy "ezt mindenki csinálja", de elég sokan megisznak hétvégén egy sört a haverokkal (urambocsá többet is), mégis színjózan életet élnek.
2017. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 senior10 ***** válasza:
63%

amit te írsz az nagyon távol áll az alkoholizmustól.

ha valaki minden nap totál részegre issza magát, minden pénzét italra költi, pia nélkül nem tud koncentrálni, remeg a keze ha nem ihat, stb az már alkoholista.

2017. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell inni a kézremegésig.


Onnan indul az alkoholizmus, hogy minden nap munka után a munka hőse azt gondolja, jár neki a 2-3 üveg sör. És meg is issza minden nap. Hiába nem részeg, már az alkohol rabja, akárhogy is magyarázza mindenki, hogy az neeeeeem. Dehogynem..

2017. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Szüleim minden este megisznak egy pohár bort nyáron a sört preferálják. Alkoholizmus netovábbja szégyelem is magam.-.- Gondolom az előttem lévő pontozott le mindenkit engem is lefog, rád is rádférne egykis lazítás.
2017. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
A fanatikus egészségmániások szerént igen.De szerintem nincs abban sem sok kivetni való, ha valaki bírja és naponta megiszik fél liter pálinkát.
2017. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
88%
Nem, dehogy vagy ettől alkoholista. Akkor lennél az, (mint az egyik előttem lévő megjegyezte) ha minden nap szükségességét éreznéd annak, hogy innod kell, és ahhoz nem kell részegre leinnia magát az embernek.
2017. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

#5 Sajnos a szüleid alkiholisták, ha valaki rendszeresen iszik az függő.


Amennyiben minden hétvégén iszol az már egy beépült rendszer, ha egyszer kihagyod és érzed, hogy hiányzik alkoholista vagy.


Sajnos könnyű függőségbe esni.

2017. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pontoztam le senkit. De az biztos, hogy nem kimondottan normális meginni minden napi 1-2-3 valamit. Lazítani lehet máshogy is, ha valakinek ez borral sörrel vagy egyébbel megy, az egyenes út a leejtőn. Ennyi a történet.
2017. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg Németországban dolgozom. Nyugdíjasok is visszajárnak az üzembe, igaz, csak minijob-ba. Van köztük egy pasas, egy 82 éves vasgyúró. Iszonyatos kondiban van! Simán kenterbe vágja a huszonéves fiatalokat. 25 évesen disszidált Szerbiából németbe, s azóta megiszik minden reggeli után egy sört. A többi étkezéséről nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg ott sem fogja vissza magát. Hát, ha ez alkoholizmus, akkor inkább egyek én is alkoholista.
2017. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!