Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen engedélyek szükségesek...

Milyen engedélyek szükségesek ahhoz, hogy saját készítésű sört árusítsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elkezdtem itthon sört csinálni és felmerült bennem az az ötlet, hogy árusítsam, mint kézműves sör. Milyen szabályok illetve engedélyek vonatkoznak erre,a dologra?

Utánanéztem, de nem nagyon találtam erre vonatkozó dolgot.

Köszönök minden választ ezzel kapcsolatban!(lehetőleg olyan választ várok, ami nem lekezelő vagy bukó)



2017. máj. 22. 10:59
 1/1 anonim válasza:
szia szerintem első sorban vállalkozóit ki kell váltani ezek után engedélyt kell kérni alkohol árusítására majd szabadalmaztatni a söröd ezek során be is vizsgálják és ha minden kritériumnak megfelel kell egy hely amit elfogad az ÁNTSZ és az összes hivatal ami egy ilyen hely működtetéséhez kell. ez csak saját elképzelés de szerintem valahogy így kellene elkezdeni. remélem segítettem.
2017. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!