Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alábbi whiskyk megérik...

Az alábbi whiskyk megérik ennyiért?

Figyelt kérdés
Az egyik amiről szó lenne az a 0.7l-es Jim Beam Black, amit jelenleg 5000Ft-ért lehet venni Intersparban, a másik pedig az 1.5l-es Grant's ami kiárusítva az egyik tescoba 6020Ft. Ilyen áron érdemes ezekből venni?

2017. máj. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Rohanj érte!!:D

Igen, ezek elég jó árak értük. A Jim alsó hangon 1 ezressel drágább szokott lenni, de a Grantsnek is 1 literje szokott 6000-be kerülni.

2017. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:
Igen, mindkettő durván jó vétel ennyiért, kivéve persze ha utálod őket. A JB Blackből én is ma vettem egy üveget.
2017. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Grant's-el nincs különösebb bajom, Jim Beamből meg Feketét még nem ittam. A régi fehér címkés nem volt a szívem csücske, de gondolom a black nem olyan karcos.
2017. máj. 25. 09:30
 4/5 Phoney ***** válasza:
Stílusra hasonló, de letisztultabb és nem „karcos”. Régen én sem tudtam meginni a fehéret, de a feketét már akkor is szerettem.
2017. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor szerintem nem fogok benne csalódni :)
2017. máj. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!