Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aldiban, Lidlben lehet kapni...

Aldiban, Lidlben lehet kapni alkoholmentes barna sört, ha igen, milyen márka v. fantázianéven keressem?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A sajátmárkájukhoz tartozó lesz nyilván, Lidl-ben nyilván Argus, Aldiban asszem a Bergkönignek nincs mentese, Karlskrone néven kell keresni.
2017. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem alkoholmentes barna sört nem kapsz, nem hogy Aldiba meg Lidl-be én sehol nem találkoztam vele. Argusból sincsen sima barna se, nem hogy alkoholmentes.
2017. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló szerintem világos alkoholmentrsre gondolt, az természetesen van.
2017. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barnában létezik egyáltalán alkoholmentes ?
2017. máj. 26. 17:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor marad a Karamalz. Sparban láttam a sörök között, alkoholmentes malátaital. Ezek szerint az egész országban csak ez az egy ami forgalomban van és semelyik sörgyár nem főz 0%-os barna-sört. Hihetetlen. xd
2017. máj. 26. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj basszus, a barna felett átsiklott a szemem. :D Itthon semmilyen boltban nem fogsz barna alkoholmentes sört kapni, búzát már előbb, Valentinsnak, Erdingernek is van mentes verziója. Szlovákiában van a Steiger Darkból mentes, sőt Steigerből van citromos, barna mentes... na,de ez már más kategória. :D
2017. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a Steiger mentes barnájáról itt olvashatsz véleményeket: [link]


Jómagam nem kóstoltam, mert az alap is gejl volt, és az aszkorbinsav miatt amúgy is felejtős nálam a márka.

2017. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!