Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kezdő piásnak az 5000 ft-os...

Kezdő piásnak az 5000 ft-os Jack Daniels Whiskey mennyire utős?

Figyelt kérdés
Hány dl vezet másnapossághoz, hányáshoz kb.?

2017. jún. 5. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
O.O Ne keverd...ha már iszol rendesen csináld, ne rontsd el keveréssel.
2017. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez emberenként változó.Nekem 40%-os töményből 6 deci volt a legtöbb amit ittam.(Nem lettem tőle másnapos.De elaltatott rendesen.)Aztán vannak olyan másfél mázsás alkoholista vaddisznók is akik akár egy liter töményet is meg tudnak inni.Én abba belehalnék.
2017. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Hadd keverje már... Úgyis meg fogja venni, akkor legalább ne arra buzdítsátok, hogy tisztán igya, mert róka lesz a vége, egy bizonyos mennyiség után a szervezet leszarja, hogy mennyire minőségi pia, és kidobja a kidobnivalót...
2017. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Valahogy nehezen hiszem, hogy már kezdő piás lehetsz.

Ez a jövődre és az egyik legfontosabbra, = egészségedre, tekintettel, nagyon rossz úton járhatsz.

2017. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdésed nem tartalmaz elég infót!

Az, hogy mennyire ütős, attól függ, hogy üveggel, pohárral, vagy csak úgy, elkortyolva.

Üveggel lehett annyir ütős, hogy hányást okoz az enyhe agy(?)rázkódás miatt!

2017. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mit eszel iszol mellette meg hogy mennyit. Ha egy óra alatt leversz 2 decit valszeg attól is beokádsz de mondjuk 2-3 órára elosztva már nem is olyan vészes.
2017. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Akkor lassan iszom, nem akarok az árokban éjszakázni:D
2017. jún. 5. 18:53
 18/19 anonim ***** válasza:
Az hogy hányáshoz mennyi vezet így nem lehet megmondani, minél többet eszel előtte, meg mínél több alhokolmenteset iszol mellé, annál kisebb az esélye hogy nagyon részeg legyél és hányjál. A sok alkoholmentes a másnaposságot is segít elkerülni. Lefekvés előtt is lehetőleg igyál meg mínél több vizet, nekem az nagyon bejött. Ha részegen kifáradva lefekszem és éjjeli ébredésekkor sem iszom, másnap kb. meg vagyok halva, de ha lefekvés előtt megiszok úgy 1-1.5 liter vizet és ha éjjel felébredek akkor is pár decit, akkor másnap alig érzek valamit. Nagyon fontos a víz ilyenkor. Ha már másnapos vagy akkor sem rosz, de megelőzésre főleg nagyon jó.
2017. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 goolky ***** válasza:
Szerintem ne a bepiálás legyen a cél. Elég a lazulást és a jókedvet elérni, a másnaposság nem nyerő :-) Igyál Bannantine's-t, az az igazi fiatalos pia! Ja, és ha már a kezedben van, nyomj vele egy szelfit, töltsd fel, nyerj iPhone-t, fotós szettet, vagy még piát :-D [link]
2017. jún. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!