Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jim Bean vagy Jack Daniels?...

Jim Bean vagy Jack Daniels? És melyik a legjobb whiskey 10 ezer alatt?

Figyelt kérdés

2016. dec. 5. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mi az hogy legjobb? Én pl lehet hogy utálom azt ami neked a legjobb, ez full egyén függő hogy ki mit szeret.
2016. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A 9990 forintos. Viccen kívül, mi a legjobb? Van, akinek a legdrágább. Van, akinek a legfinomabb, de mindenki mást szeret. A Jim Beam pl. elég alsó kategória, de én szeretem, mert kicsit édeskésebb, mint a többi, meg viszonylag olcsó, hétvégére a társaságnak tökéletes. De pl. egy fontos alkalomra, ajándékba, fontos embernek nem Jim Beamet illik venni, hanem valami régi, minőségi (tehát drága) fajtát.
2016. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
73%

A 9000 forintosok se egyformák... bár igaz, hogy köztük kell keresni a 10 alatti legjobbakat. Többes szám, mert semmilyen italból nincs egyetlen legjobb, se kettő. De attól, hogy nem mindenkinek ugyanaz ízlik, még vannak jobbak és rosszabbak.


A Jim Beam széria elég korrekt, (fehér, zöld, sárga, fekete címkés), mindegyiknél kábé azt kapod, amiért fizettél. (Most már a fehér Jim is könnyen iható lett, a szögletesebb kiadásban, a régivel ellentétben.) A Jack D. No. 7 szerintem elég rossz vétel, stílusban és színvonalban is kábé olyan, mint a 4000-ért is kapható Heaven Hill.


Amit pont 10-ig a legjobbak közé sorolnék, az pl. a Bushmills 10 malt, Buffalo Trace Bourbon, Bulleit Bourbon.

2016. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
75%
(A Jim Beanél nem a szupermarketes árak értendők, mert azok többnyire durvák.)
2016. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

A Jim Beam-et akkor sem innám meg, ha ingyen lenne ...

10.000 alatt a legjobbak szerintem : Jack Daniel's, Johnnie Walker Black Label, Ballantine's Hard Fired(ez most jött be itthon)

Grant's , Jameson attól függ melyik ízt szereted . Én a bourbon-től irtózom ezért is utálom a Jim-et .

2016. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És valaki tudna mondani a két whiskey ízvilágáról valamit?
2016. dec. 8. 06:45
 7/7 Vida Sándor válasza:
73%
Annyira JackDaniels, hogy az összes helyen ez a nick nevem. Ha nincs, akkor a chivas regal. Hát az ízvilágról nem tudok mondani semmit, legfeljebb annyit, hogy a jim nem ízlik, de a jack igen.
2016. dec. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!