Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 13 évesen nagyon korai alkohol...

13 évesen nagyon korai alkoholos italt fogyasztani?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek erről? Ti mikor kezdtétek?

13/lány



2017. jún. 11. 10:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted?
2017. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen
2017. jún. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privát üzenetet:

“Szia.

Igen, korai! Légyszi ne igyál.

Inkább beszélgessünk, mi bánt? Hidd el, jobban megoldja a problémá(i)d, ha kibeszéled valakivel. :3

Csak légyszi ne piálj. :(((”

Nem bánt semmi, nem rendszeresen iszom, csak amikor a fiukkal talákozunk. Szimplán a hangulat+felszabadulttság miatt.

2017. jún. 11. 11:30
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ mit. 13 évesen nem gond ha egy sört vagy egy kis pohár bort megiszol, esetleg olyan 2% gyümölcsös sört, ami szerintem az üdítő kategóriába esik. Töményebbet ne igyál még mert attól könnyen rosszul lehet lenni.

13 évesen én is ittam már sört és mégsem lettem alkoholista.

2017. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kb. 2 dl JD whiskey-t ittam.
2017. jún. 11. 11:39
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen, 13 évesen inni is korai és fiúzni is.

Gondolom, nem tartod te sem hízelgőnek azt a megnevezést, hogy "alkoholista ri.banc".

2017. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

13 evesen 2 deci whisky? Azt nevezem, kisanyam... Es meseld mar el, hol szolgaltak ki teged ennyi piaval?


Ugy tunik jobban oda kell majd figyelnem a sajat lanyomra par ev mulva...

2017. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Hol tudtál whiskeyt szerezni?


Amúgy igen, határozottan korai. A 2%-os söt serintem is oké, vagy ünepekkor megkóstolni a bort (bár szerintem azt is később.)

Alkohol nélkül is jól tudod érezni magad, hidd el! Nemrég voltak nálunk cserediákok, akik - már nagyobbak is, mint te - egyáltalán nem ittak piát, mégis úgy tudtak bulizni, mint annak a rendje.

A 2dl whiskey után amúgy mennyire voltál rosszul másnap? Csak kíváncsiságból.


Nem tudom, hány évesen lenne oké elkezdeni, én 16 évesen sem ittam, szimplán mert nem szeretem az ízét :D

2017. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Persze, 2 deci whisky 13 évesen. Figyelj, úgy b*szod el az életed ahogy akarod.
2017. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
61%
Akkor jövök én. 12 évesen már többször berúgtunk a haverom házipálinkájától, és nyaranta minden nap megittunk 1-2 sört. Most 25 éves vagyok, alig iszom, a töményt utálom, nem lettem sem alkoholista, és a pokolra sem kerültem. Persze, én is azt mondom, hogy ne igyál, mert lehet rászoksz, és abból baj lehet, de ha tudod tartani a mértéket, akkor alkalmanként ha be is rúgtok néha, semmi bajod nem lesz.
2017. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!