Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20 üveg belga sörért jó ár...

20 üveg belga sörért jó ár 15000 FT?

Figyelt kérdés
Ez ugye 750 ft/üveg. Mind a 20 0.3-as kiszerelésű. Online rendelném.

#ale #belga sör #Tripel #dubbel #quadrupel
2017. jún. 16. 22:02
 1/6 Phoney ***** válasza:
100%
Nem tudjuk, mivel nem minden belga sör ér meg 750/3 dl-t. Pl. a Leffe nem.
2017. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, akkor mellékelném a listát:

Achel Blonde és Brune

Affligem Tripel

Chimay Bleue, Rouge és White

Corsendonk Agnus Dei

Delirium Argentum és Nocturnum (a Tremenst és a Redet már kóstoltam, csak újakat akarok kipróbálni)

Duvel

Hoegaarden Grand Cru

La Trape Quadrupel (oké, ez holland, nem belga)

Liefmans Kriek Brut

Orval

St Bernardus Abt 12 és Wit

St. Feuillien Saison

Trappistes Rochefort 10

Westmalle Dubbel és Trippel

2017. jún. 16. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem mindegyiket, de úgy tűnik mind kézműves, szerzetesek által készített sör, érdemes végigkóstolni. 750 forint nem rossz ár egy ilyenért, a Duvelt tesco-ban is árulják, ott is ennyi kb.


Az hogy megéri-e összetett kérdés. Szó szerint véve nyilván nem, ahogy egy kobe steak sem ér 300 dollárt, mert az árából egy hónapig kajálsz. De ha szereted a sört és van rá 15 rugód akkor megéri, mert új, minőségi dolgokat kipróbálni olyan kísérlet ami kicsit kizökkent a hétköznapokból és élvezeti értéke van.

2017. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a Duvel itt csak 650, a tescos 800 forintos árral szemben. Igazából a Rochefort 10 húzza fel leginkább az átlagot (1020 Ft).
2017. jún. 17. 08:36
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy jó ár.

Tudod mennyi kőbányait kapsz 15 ezerért???

2017. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Achel Blonde és Brune: ???, számítsuk be mondjuk 700-ért!

Affligem Tripel: 688 most a Venenumban, igaz akcijós...

Chimay Bleue, Rouge és White: Metroban és Venenumban is egész jó áron megkapod, átlagolva számítsuk be 800/darabért őket.

Corsendonk Agnus Dei: 630, Venenumos ár.

Delirium Argentum és Nocturnum (a Tremenst és a Redet már kóstoltam, csak újakat akarok kipróbálni): 650 és 645 szintén Venenum.

Duvel: asszem 700 volt múltkor Metroban.

Hoegaarden Grand Cru: 775 a Venenumban.

La Trape Quadrupel (oké, ez holland, nem belga): ez kérem Metroban 670.

Liefmans Kriek Brut: szerintem ez 0,33-as, és úgy 600 körül megkapod több helyen is.

Orval: 715 Venenumban.

St Bernardus Abt 12 és Wit: 989 és 520.

St. Feuillien Saison: ???, passz legyen mondjuk 700 ez is.

Trappistes Rochefort 10: Metroban múltkor 980 volt.

Westmalle Dubbel és Trippel: 645 és 760 a Venenumban.


Azt, hogy ez alapján megéri, majd te összeadogatod. :D Amúgy én a helyedben elmennék először a Metroban, meg ha pesti vagy, akkor a Venenumba, és lehet, hogy a végén kiderül, hogy nem is kell rendelned. ;) De ha vidéki vagy akkor is... egy csomót ezek közül Metróból be lehet szerezni, meg még más újakat is fogsz találni, mert szerintem Paljas IPA-t még nem kóstoltál(de érdemes).

2017. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!