Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legerősebb ital, ami...

Melyik a legerősebb ital, ami nagyon tud ütni? Nem a nagyon magas %-ú alkoholokra gondolok, hanem az ihatóbbakra.

Figyelt kérdés
Lehetőleg legyen finom is. Első alkalommal innék, és szeretném kipróbálni a legjobbat.
2017. jún. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nee, ha első alkalomra te valami erőset akarsz inni, akkor nem lesznek jó emlékeid. Igyál annyit, hogy jól érezd magad, nem kell berúgni.

Ne keverd a piát és egyél rendesen előtte, ha nem akarsz hajnalban a wc felett állni. Jager, Martini, sör.

2017. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jager, Martini, sör? Szerintem a Jager meg a Martini pont hogy nagyon hánytatós piák. Mind a kettő jó édes és felkavarják a gyomrot rendesen. Kivéve ha a száraz Martinire gondoltál. A sör az jó, az mehet kezdésnek. Ha töményet is akarsz mindenképp, akkor a vodkát javaslom, az szinte mindennel jól megy keverve, de óvatosan vele.
2017. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak felsoroltam a kérdezőnek pár piát, ha már nagyon be akar rúgni :D
2017. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%

Ha első alkalommal innál, akkor honnan veszed, hogy a „gyengébb” italok nem lesznek elég jók? Évezredekig csak sörrel-borral itta magát sakálrészegre az emberiség, hidd el, hogy működni fognak, csak inni kell szépen egymás után, amíg „jó” nem lesz – ha már ez a cél. De ha rám hallgatsz, nem ezt tűzöd ki, mert enélkül is pont elég részeg leszel.


Az ilyen hülyeséget, hogy „legjobb ital” pedig nyugodtan felejtsd el. Ez olyan, mint „a legszebb nő” meg a „legjobb kocsi”: nem létezik ilyen, de ha létezne is, te azt nem engedhetnéd meg magadnak.

2017. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Unicum párti vagyok, bár az még annyira nem erős, de ez is csak attól függ mihez viszonyítjuk.

Bár ettől független ha soha életedben nem ittál, én azt mondom, kezdj sörrel. Azt sokkal könnyebb " szabályozni " mintha a feleseket innád sorba.

Fiatalkoromban volt olyan, hogy akkori pajtásunkat úgy cipeltük haza, mert szó szerint sorban itta egymás után a páleszokat. Aztán csak mondta, hogy hisz nincs semmi baja. lement neki 10-12 darab, hiába mondtuk, neki, hogy baj lesz. Nos fél óra se kellett, hogy rosszul érezze magát, hamar elszállt a jókedve. A vége meg az lett, hogy szó szerint úgy cipeltük haza négyen.

2017. jún. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Menj le a hideg pincébe 5-10 perc alatt igyál meg 2 pohár bort és gyere fel a melegbe. Az ajtót sem tudod bezárni magad mögött, olyan ütős lesz.
2017. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!