Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van magas alkoholtartalmú,...

Van magas alkoholtartalmú, íztelen, szagtalan ital? Valaki mondta, de szerintem nincs.

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Alkoholnak max elfedni lehet az ízét, de olyan nincs ami olyan mintha vizet innál.
2016. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valaki mondta a vodkát.Azzal mi a helyzet?Nem vagyok nagy alkohol ivó,szóval nem tudom.
2016. jan. 8. 10:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Elvileg szagtalan. :D
2016. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az se ízetlen. :)

nem a semmiért szokták üdítőbe keverni. :D

2016. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem is szagtalan. :D
2016. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

A vodkára szokták mondani, hogy szeretik az alkoholisták, mert nem lehet érezni rajtuk, így mehetnek simán dolgozni, stb.

Számomra baromi erős, úgyhogy semmiképp sem íztelen, jó sok narancslével tudom csak meginni.

Amik erősebb italok, azok ha nem is ízesek, de nem olyan, mint a víz. Mindennek meg van a maga jellegzetes íze. Van, ami nem erős, de annak is van íze. Pl. egy koktél.

2016. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Max a leheleten nem lehet annyira, de ha kitöltöd pohárba simán érzed az illatát.
2016. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Amit megeszünk, mindnek van íze és szaga. A vodkának is. Jellemzője az, hogy semleges. Olyan, mint a szürke, a fehér, a fekete a divatban. Mindenhez passzol. A vodka semlegessége abban nyilvánul meg, hogy nem karaktere ízű és szagú. Bármivel keverhető anélkül, hogy ihatatlanná tenné.

Narancslével, málnaszörppel, kólával stb. keverve azok ihatóak maradnak.

A leitatós kérdésben volt róla szó a napokban, ha igaz, Olyan alkohol nincs, amit nem lehet észrevenni. Nagyon nagy hígításban is meg lehet érezni. Ha nem, akkor az már annyira kevés alkohol, hogy berúgni sem lehet tőle.

2016. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na de mi van az orosz vodkával?Wikipédián ezt írták:"A vodka szesztartalma általában 37,5–40% térfogatszázalék, de időnként magasabb; a hagyományos orosz és lengyel márkáké jellemzően 40%. Semleges íze miatt kedveltkoktélalapanyag."
2016. jan. 8. 11:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Semleges alatt azt kell érteni, hogy simán az alkoholt érezni benne, semmi egyéb ízesítést.

Koktélba azért jó, mert ott úgy is ízesítenek.

2016. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!