Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan csússzon jobban a vodka?

Hogyan csússzon jobban a vodka?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy fél literes royalt, ami alapból szerintem szar vodka. Nem kevertük semmivel, mivel lehetne élvezhetőbbé teni, ha esetleg legközelebb is csak azt tudunk inni?

2017. jún. 20. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem vagy keverni lehetne vagy esetleg gyümölcsöt bele tenni. De kísérővel inni olcsóbb/gyorsabb. Ha annyira nem ízlik vegyél más piát. Sok szeszes ital van még hasonló áron
2017. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, gyümölcslével már próbáltam, de be se ütött, és sokat kell belőle innom. A vodkánál nem lehet használni a tequilás só+lime módszert? Vagy valami egyéb "tortúrát"? :D
2017. jún. 20. 22:09
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Sörrel lehet inni, az nagyon meg tud ütni. Egy korsóban egy feles vodkát meg sem érzel ízre, viszont erősebb lesz a sör és a szénsav miatt be tud ütni.
2017. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Háát, én Sió Lime/Grapefruit-al szoktam keverni a vodkát vagy valami 100%os rostos gyümolcslével. Haverom folyton energiaitallal keveri, nekem nagyon nem jött be úgy xd
2017. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rostos lime- os kivitel tök jó ötlet, kössz szépen! Uhh energiaitalt ne is mondd, borzalmasan alattomos ha vodkával iszod.
2017. jún. 20. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Kis szörp a pohár aljára majd citromlé es utána a vodka! (lehet vodka majd citromlé) végén az édeset érzed!
2017. jún. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Zakuszkával jobban csúszik még az a moslék Royal meg Kalinka is. Azok nem is igazi vodkak, csak valamk pancsolt szar. Csináld úgy, hogy lehúzod, aztán harapsz egyet egy újhagymából, savanyú vagy kovászos uborkából. Minálunk úgy csináljuk Ukrajnában és Oroszban :)
2017. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Alma, ananász, narancs bármi csak multivitaminnal ne.
2017. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

# 2


Ne hülyéskedj.Egy két literes palackba öntesz fél liter vodkát 1 liter narancslevet,fél liter szódát.Ezt megiszod gyorsan, 20- 30 perc alatt.Ütni fog az.

2017. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vodka+pezsgő+energiaital. Szerintem finom, pedig én alapból a szénsavas italokat meg az energiaitalt is utálom. :D Gyorsan csúszik, és eléggé be lehet tőle csípni.


A gyümölcslevek közül én legjobban fekete ribizlivel szeretem keverni a vodkát, kedvencem.


Ha nem akarjátok keverni, akkor meg az a legjobb megoldás szerintem, ha egy feles vodka lehúzása után megisztok magában 1-2 korty gyümölcslevet. Keverni tényleg nem túl gazdaságos, de így nagyon kevés kell hozzá.

2017. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!