Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A vodkanarancs mennyire hatásos?

A vodkanarancs mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Még nem vagyunk túl gyakorlottak ebben a témában, nem is szeretnénk berúgni csak jól érezni magunkat és kipróbálni. Két barátommal mennénk el, 15 éves lányok vagyunk amúgy és átlagos testsúlyúak.

Ilyen körülmények mellett hogy keverjünk és mennyit ihatunk ahhoz, hogy ne rúgjunk be?


(nem vagyunk alkoholisták, csak ki szeretnénk próbálni)


Előre is köszi a válaszokat.



2017. jún. 10. 23:50
 1/5 anonim válasza:
2017. jún. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4cent vodka 1,5-2 deci naranccsal finom számomra, gyengébb napokon két pohárnyitól betudok csípni.

Kíváncsiságból megnéztem a kalkulátort, aszerint is pont ittas kategóriába esem ha ezt egy órán belül elfogyasztom.

Lassan igyatok és érezni fogjátok mikor jó.

2017. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 2 literes palackba fél liter vodka a többi narancslé.Ez elég lesz nektek.
2017. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű. megisztok egyet, következőt leghamarabb 15 perc múlva, ha szarul vagytok el ne higyjétek hogy áh, majd a következő helyrerak...nem fog
2017. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fél deci vodka, 1,5 deci narancs,így szoktam.
2017. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!