Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz az, hogy minden alkoholtó...

Igaz az, hogy minden alkoholtól máshogy rúg be az ember, más hatása van minden alkoholnak?

Figyelt kérdés

Melyik alkoholtól rúghatunk be a legtovább?

Melyik alkohol a legfinomabb, amit érdemes hígítani? Sajnos nem bírom nagyon a töményet, hánynom kell tőle, és nem kellemes...

Milyen italt ajánlatok kortyolgatni, ami nem annyira erős, de még is egyszer csak berúgok tőle?

A whiskey + cola, vagy a sörtől könnyebb berúgni?

Miért van az hogy a sör - bor-on fröccsön kívül mindentől hánynom kell ami például nem koktél, és ezeket is kortyolgatnom kell? A sört szeretem, de kezdem unni, sajnos be punnyadok tőle... Írjatok tippeket! :)



2013. okt. 25. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényeg csak annyi, hogy tényleg különböző hatása van e az alkoholoknak :)
2013. okt. 25. 20:45
 2/5 anonim válasza:
Nem hiszem
2013. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TejfölJóska válasza:

A whiskey-cola kombót még nem próbáltam, ütős lehet. :D Bár nem vagyok a hígítás híve. Ha iszol, igyál rendesen! :D


Ha mindentől hánynod kell ami nem sör vagy bor, akkor lehet, hogy nem épült ki tolerancia a szervezetedben az alkohollal szemben. Addig örülj, innen még van visszaút. ( Vagy csak nem túl erős a gyomrod, ez is lehetséges. Pörkölted bírod? :D)

Amúgy meg nem hiszem, hogy más-más hatása lenne minden alkoholnak. Csak attól függ, mennyire erős :D Tiszta kémia: alkohol az az alkohol. Ez a hatóanyag, evidens lenne elméletben, hogy hasonló hatást ér el, bárhogy is kerül a szervezetedbe.

2013. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A whiskey-cola egész jó ízű!:)

Múltkor meg ittam egy magamban egy üveg bort buli előtt alapozással, egy kis pezsgőt, és 2 sört, és nagyon jól bírtam:) Csak annyi hogy lassan kell innom, és volt savas nyálam és hányingerem az elején a bortól, de leküzdöttem és egész este jól voltam utána :)

2013. okt. 30. 09:24
 5/5 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy meg hány éves??
2013. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!