Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiknek van több alkoholtart...

Melyiknek van több alkoholtartalma?

Figyelt kérdés
Egy 4,3 százalékos arany ászoknak vagy egy fél literes kólának, amelyet egy 37,5 százalékos woker vodkával vegyítünk?

2017. jún. 24. 11:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Írd ki normálisan. Lehet, hogy hátrányos helyzetű vagyok, de te sem voltál teljesen egyértelmű. Egyébként is bukdácsoltam matekból.


Írd le normálisan. Amikor megkérdezted, hogy a vodka mennyiségétől függ, normálisan válaszoltam Egy számot akarok. Deciben. Ha úgy nem megy, kilóban. Vagy Margit néniben, nekem aztán mindegy, de ne győzz meg a hülyeségedről.

2017. júl. 18. 14:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Cl-ben mi a nehéz? Komolyan, ez azért nem atomfizika, de ha a cl helyett margit nénit ír a végére akkor emgérted?
2017. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, de elsős osztályos anyag kb.

2017. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!