Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a Hennessy-...

Mit gondoltok a Hennessy- ről? Tényleg megéri az árát? Érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálni mindenképpen érdemes, azonban az ár attól függ, hogy pontosan melyik verzióra gondolsz. Van ott azért eléggé hétköznapi embernek való is. :)
2017. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát a legolcsóbbra meg mondom őszintén! Még 10000 Ft- ot is sokallok egy üveg italért, de még konyakot talán életemben nem

Ittam.

2017. jún. 29. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer élünk, szóval az ilyeneket szerintem nem érdemes sajnálni magunktól.

Azonban amennyiben van, akivel közösen vegyétek meg, akkor az költségek is osztódnak. Esetleg sikerül olyan helyet találni ahol kiszervírozzák kisebb adagban is. :)

2017. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellene megvenni egy üveggel ha csak meg akarod kóstolni? 2cl max pár száz forint ha nem 5☆ helyre mész.
2017. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
A férjem nagyon szereti (nekem annyira nem ízlik), neki megéri az árát. Mivel nem egy este alatt fogy el, így mi rendszeresen szoktunk venni. Jó azért nincs belőle mindig, otthon. Szeretjük a márkás italokat, próbáljuk jól felszerelni az otthoni "kocsmánkat" :)
2017. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!