Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Malibuhoz hasonló termékek...

Malibuhoz hasonló termékek vannak-e, illetve mennyiért?

Figyelt kérdés

Kedvenc italom a Malibu, viszont az utóbbi időkben indokolatlanul felment az ára, nagykerben 4500 körül (Tesco stb 5500 felett), holott semmi erősebb vagy különlegesebb ital. Fejből, ha jól tudom 17%-os fehérrum, kókusz ízesítéssel.


A kérdésem az lenne, hogy lehetne valamivel helyettesíteni, tehát kókusz ízű, NEM TEJSZÍNES alkoholos italt keresek, a fent említett árak alatt.:)


A segítségeteket előre is köszönöm!


(még esetleg annyit, hogy karácsony környékén vettem LIDL-be 1800-ért, ugyan az volt, viszont azóta nem is láttam)



2017. júl. 1. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Malibu 21%-os ha jól tudom, de értem a problémát tényleg jó drága lett. Legalábbis tescoba. Hogy mivel helyettesítsd arra nem tudok javaslatot, de a pennybe pl. alapból 2300Ft a fél literes malibu, de az előző akcióba 2000Ft volt. Tescoba ugyanez 3850Ft jelenleg. Pennyben nincs sok féle tömény de ami van azokat sokszor igen j áron lehet venni. Én pl. Absolut vodkát vettem Karácsonykor 2500-ért fél literest. Tescoba-sparba az is 4500Ft körül van.
2017. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azt hiszem a legjobban úgy jársz ha veszel vodkát, és mellé kókusz aromát összeönteni. hasonló lesz, szinte észre sem vehető hogy fehér rum helyett vodka az alapja. meg akartam már csinálni csak északkeleti 12 ezres kisvárosban nem találtam se coopban, pennyben, sparban,de még tescoban sem kókusz aromát aztán itt ennyi lehetőség van, netről pedig nem fogok csak ezért rendelni. nem tudom ha nagyobb helyen élsz ott mennyivel jobb a választék
2017. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekbe a "diszkont" üzletekbe, ha bemész, lényegesen olcsóbban kapod meg a piákat, mint a szupermarketben.. Ha pesti vagy akkor tudom ajánlani az Ázsia diszkontot a Fővám téren, kétszer annyi féle szeszt árulnak, mint a tescoban, és még jobban is kijössz..
2017. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!