Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez most hogy van a részegeknél?

Ez most hogy van a részegeknél?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg egy rokonom részegség miatt. Csont alkesz volt, végig itta az egész életét. Én nem nagyon ismertem. Ment haza éjjel részegen, elesett, elaludt és reggelre kihűlt. Azt nem értem, hogy lehet elesni? Voltam már párszor én is, hogy hulla részeg voltam, de elesni sose szándékoztam.:D Az erő azért nem megy ki a lábamból. Sokan azt mondták, hogy a kor miatt lehet. 20 éves vagyok. Azt mondták ez a nagyon ingatagság olyan 30 fölött jön kb. De szerintem ez úgy hülyeség ahogy van. Te estél el már részegen? És ha igen, hogyan?

2017. júl. 16. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint szimplán nem voltál még elég részeg. Fiatalabb koromban voltam pár házibuliban ahol gyakran olyan állapotok voltak, hogy reggel a leghülyébb helyeken ébredtek az emberek. Az este 90%-ra persze nem emlékeztünk általában, szóval jóformán bármi megtörténhetett.
2017. júl. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
van olyan aki még nagyon részegen is viszonylag beszámítható, de a többség nem. faterom 2 v 3 alkalommal törte kezét, mert túl sokat ivott.
2017. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Phoney ***** válasza:
92%
Ha tudtál járni, akkor nem hullarészeg voltál. Az nem korral jár, hogy az ember mozgásképtelenre tudja inni magát. Ha változik valami a korral (vagy tapasztalattal), az inkább az lesz, hogy az ember félholtan is haza tud indulni, más kérdés, hogy meddig jut el. A fiatal nem esik el hazafelé, mert ha ilyen részeg, akkor eleve kidől a helyszínen.
2017. júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ennek nincs koze a korhoz nagyon, nem voltal annyira reszeg hogy eless, ennyi.
2017. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már estem pofára úgy, hogy letört a fogam is.
2017. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem estem el, nem tudok, nálam a teljesen ép járás és gondolkodás után a bealvás (akár hányással és filmszakadással) jön... De tudom, hogy a többség nem ilyen.
2017. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Fiam, szar volt a szalagavatód:/ Az lett volna a minimum hogy a buszmegállós biztonsági őr segít hányi:/ de tényleg, sajnállak, ahozbizony kell 2 jó barát, egy pár sör, idő, pezsgő, bor, pálinka, utánna beutazni nagyobb városba, ott má aztse tudod mi van de 12 ezret elittatok fejenként xd, na akkor akkor lehet majdnem elesni, bár megdobhatod ezt ugy 8 doboz cigivel a biztos hatás érdekében.
2017. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Eleve az ember éjjel fáradt szokott lenni és ha emellett részeg, akkor simán lehet, hogy elesik és bealszik. Sörtől éreztem már magam úgy, hogy nem sok hiányzott, hogy bealudjak akár a járda közepén. Olyan meg volt már, hogy csak úgy ledőltem a padlóra, igaz, elesnem még valóban nem sikerült. Kérdező, te meg inkább örülj, hogy nem fenyeget ilyen veszély.
2017. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!