Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti ha összejöttök többen és...

Ti ha összejöttök többen és szeretnétek berúgni mit isztok?

Figyelt kérdés
Milyen italokat, esetleg koktélokat? Mit ajánlanátok?

2017. júl. 19. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki amit szeret.. Én imádom a sört és a whisky-t, van olyan barátom aki egyiket sem kedveli. Viszont egyáltalán nem vagyok boros, az édes italoktól meg rosszul vagyok. Ha találtok a társasággal egy olyan italt amit mindenki szeret akkor jó, de szerintem nem kell erőltetni hogy mindenki egyfélét nyomjon.
2017. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Régebben, amikor nagyon nem volt pénzünk akkor összedobtunk egy nagyobb üveg pocsék vodkára plussz kísérőre. Mostanában valamivel több pénzzel már beülünk valahova és ott koktélok, sör, shotok.
2017. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Berúgni csak bánatomban szoktam. Mulatni nem jó tök részegen mert nem tudsz (vagy legalábbis nem emlékszel rá)! :) A "spicc" az igazi!


Nekem az unikum + sör jelentette a "veszélyes" kombinációt.

2017. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%
Fütyülős pálinka, Royal vodka..ezek valami kísérővel, aztán beütnek rendesen.
2017. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Aki be akar rúgni, de brutálisan, az éhgyomorra iszik, úgy jobban beüt a cucc és nem kell annyi belőle = olcsóbb.
2017. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Vodkát, fröccsöt, sört
2017. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
80%
Vodka. Kisero nelkul, uvegbol a korbeadogatos mindeki meghuzza modszerrel. Ha eleg gyorsan halad a kor akkor 10p alatt el lehet tuntetni egy literrel is, bar annak az az eredmenye hogy mindenki kidol 😂
2017. júl. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sör és mellé Unicum. Általában az 5. vagy 6. kör körül már elég jól érezni a hatását, még egyszer ennyi, és teljesen kész az ember. :D


Bár nem olcsó hobbi, mert általában ha nekiállunk egy tálca dobozos sör és egy fél literes Unicum minimum elfogy.

Utoljára 10%-os Faxe sörből vásároltunk be, azzal valamennyire lehet spórolni. :D

2017. júl. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Ha valakinél összeülünk inni, akkor általában vodka, amit bekeverünk üdítővel/gyümölcslével/energiaitallal, ha ezek elfogynak, de vodka még van, akkor van, hogy boleroval isszuk (szerencsére ritkán, szerintem szörnyű). Vodka mellé még iszunk pezsgőt vagy bort is általában, inkább az előbbit.

Ha beülünk valahova, akkor meg mindenki azt, amit szeret. Tequilát, pálinkát, jägert, koktélokat leginkább.


(gondolom a vodka+energiaital+pezsgő kombóból egyértelmű, hogy fiatalok vagyunk (20) :D)

2017. júl. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sört.
2017. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!