Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kannás bortól könnyű berúgni?...

Kannás bortól könnyű berúgni? Ez a legolcsóbb alternatíva, ha szeretnék lerésezgedni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az
2017. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egészen pontosan gyorsan egymásutánban letolt 3*7 kortytól már simán berúgtam (fiatalság bolondság...) azért tudom ennyire pontosan, mert annyira rossz, hogy mindig tartottam a limitet ;)
2017. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
A legolcsóbb alternatíva a házi bor. Az legalább szőlőből van. Falun 300-400 Ft. literje. Persze a kannás olcsóbb, de nem mindegy milyen kemikáliákat döntesz magadba.
2017. febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
A kannás bor is szőlőből van.
2017. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hehe eszembe jut fiatalon hogy átbasztak falun. kannás bort adtak drágábban
2017. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szaszaa11 ***** válasza:

Szerintem egy üveg kommersz rövid olcsóbb alternatíva, persze mocsokabb is.

Viszont ha tényleg a berúgás a cél olcsón, akkor keverd - persze ettől szarabbul is leszel. Kis bor kis sör, egy feles, ezt 2x megismétled rövid időn belül nem hiszem hogy egyenesen járkálsz. De most komolyan, tényleg ez a cél? Inkább költs egy kicsit többet, és akkor mondjuk már ott az absynthe, én párszor ittam már, 3-4 feles elég, azt se tudod hol vagy, ha sörrel kíséred. Drága de legalább minőségi szesz, és én pl. Nem is vagyok tőle olyan másnapos mint a bortól.

2017. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen városi legendák, hogy szivoszállal ivott alkoholtol jobban be lehet rugni mert egyenesen az agyba megy. vagy hamut kell keverni sörbe. itt az idő, hogy letesztelt, melyik igaz.:))
2017. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen az a legolcsóbb. 2 literbe kb. annyi szesz van mint fél liter 40%-os töménybe és 500-600-nál nem drágább. Az más kérdés hogy nekem pl. nem bírja a gyomrom, hamar behányok tőle + másnap iszonyatos.
2017. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!