Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Palinkat, h ne legyen olyan...

Palinkat, h ne legyen olyan rossz ize, mivel lehet keverni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 20:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Kanállal :D


Amúgy ha nem szereted az ízét miért nem iszol mást?

2017. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert nincs mas:D
2017. júl. 23. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Almalé, őszilé...
2017. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Oh értem:D

Akkor tényleg valami gyümölcslével próbálkozz, olyannak aminek szereted az ízét.

2017. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én sem szeretem az ízét, de mivel ez egy elég tömény ital, tisztán iszom és utána gyorsan iszok rá pl gyümölcslevet. Ha keverem, sajnos attól még érzem az ízét.
2017. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, sejtettem, h valami gyumolcslevel szoktak, csak gondoltam azert rakerdezek, nehogy itten bajok legyenek :D szerencsemre pont van itthon oszibarackle
2017. júl. 23. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért iszod ha nem szereted? Én inkább nem innék, ha csak olyan van itthon amit nem szeretek. Én amúgy néha tonikkal is keverem, de csak a barackpálinkát.
2017. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mézzel. Egy felesbe tegyél egy kávéskanállal.
2017. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DnPlymn ***** válasza:
100%

Vodkával :D


De amúgy ha jó fajta házi pálinka, akkor nem érdemes keverni, mert magában sem rossz. Ha rossz fajta, akkor meg mindennel elbassza az ízét, így nem javaslom.


Amennyiben kötelező jelleggel úgy a tonik, sprite működhet..mert lágyítják.


Ha nem akarod gyengébbre, úgy fél liternyit keverj össze mézzel és hagyd állni egy ideig. Talán ez a legideálisabb számodra.


DE! A pálesz + kísérő kombó a legjobb.

2017. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az a rövidital, ami nem jó long drink alapanyag, viszont egy jó körtepálinka rostos vagy szénsavas körtével, egy barackpálinka őszibaracklével abszolút passzol. Ha jó a pálinka, ki sem érzed belőle, mintha csak gyümölcslevet innál. Ha rossz a pálinka, az kilóg mindenből, szóval azzal kár kísérletezni.
2017. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!