Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol határoznátok meg Ft-ban a...

Grematiko kérdése:

Hol határoznátok meg Ft-ban a min. Fogyasztható sör kategóriáját?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 22:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Na megint egy balek aki pénzben méri a jót... 😣 Egyébként pont magyarországon nem a sör minősége, hanem a mennyisége számít. 🙂
2017. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Nem az ára határozza meg. Persze számít, van ami ingyen se kéne, van ami olcsó, de annyiért is van jobb, meg van, ami drága, de pocsék, vagy éppen nem az, de nem kiemelkedő, tehát abban az árkategóriában vannak jobbak.


Más megközelítésből...

Nézd, a legolcsóbb sörök 100 forint körül, de ha leakcijózzák a 10 ballingos Uprinert a szlovák Tescoban, akkor lemegy 35 centre, ami már simán ez a kategória, de bőőőőven fogyasztható ennek ellenére.

Szóval erről ennyit.

2017. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nyilván minden megiható (egyszer)ha nagyon akarjuk. Én azt keresem hogy hol a határ ahol a sör tényleg sör? Illetve mérhető-e mondjuk az árak tekintetében?
2017. aug. 4. 22:42
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
1 hónapja találtam a boltban egy De Helder nevű sört, 170 forint körül van, szerintem jó íze van.
2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%
De ez az igazság. A magyarok nem a minőségét nézik a sörnek hanem a mennyiségét. Van olyan ország ahol boros pohárból isszák a sört, na ott fordítva. Nálunk a borral van ez.
2017. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én Magyar vagyok!
2017. aug. 4. 22:51
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Én az ízét nézem, nem az árát, a minőséghez pedig annyira nem értek sörnél. 150-200-ért már tudok venni nekem iható sört (ilyen "nyári hideg ital, ami nem keserű" szinten, semmi különleges, de nincs vele baj), de biztos vagyok benne, hogy egy csomó drágábbat nem szeretek, a belga sörök egy része ilyen (bár a zöme bejön).
2017. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi ez már konkrét 150-200!
2017. aug. 4. 22:54
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Na ez a lények, iható legyen. De te gondolom nézed a habját stb....... -,-
2017. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Bocs a De Helder is konkrét!:)
2017. aug. 4. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!