Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én izzadok nagyon ilyen...

Meechy Darko kérdése:

Csak én izzadok nagyon ilyen melegben a sörtől?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb melegben sört iszom akkor egyszerűen úgy elkezdek izzadni, mint az állat de nem kell hozzá sok egytől is ugyanúgy izzadok :D
2017. aug. 6. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes.

Én is így vagyok vele.

2017. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve jártam így hogy hasonló hőségben megittam egy üveg jó hideg sört. Akkor iszonyat jól esett utána meg úgy izzadtam mint egy ló. Az pocsék volt, azóta el is határoztam hogy 30 fok feletti hőségben nem iszom se sört, se más egyéb italt, csak is kizárólag szénsavmentes vizet mert attól izzadok a legkevésbé.
2017. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. De pl egy bögre forró teától mégjobban lehet izzadni.
2017. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára nemcsak te, de pl. engem frissít és hűt, mint minden hideg folyadék. Izzadni máskor is nehezen tudok, sörtől még soha.
2017. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő. Én ritkán, nyáron hétvégén megiszom 1-1 pohár sört, semennyit sem izzadok tőle.

Egyébként rengeteg ásványvizet iszom, attól meg szakad rólam a víz.

2017. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!