Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borzalmasan vagyok az alkoholt...

Borzalmasan vagyok az alkoholtól, hányni nem tudok, de már remegek. Valami használható tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés
Megittam 2 házi pálinkát, majd jóval utána egy somersby-t és 1-1,5 órával azután 3-4 korty boroskólát. Ittam már többet is (nem nagyzolásból, büszke se vagyok rá, de ez tényleg nem sok) és ettem is pár szem csipszet hogy ne legyek pocsékul, majd mikor elmentünk ettem egy fél hamburgert (tudom, nem egészségesek, de gyümölcs se semmi mást nem tudtam enni) csak itthon ittam folyadékot, mégpedig ízesített vizet (olyat, amivel ittam a pálinkát) és érzem hogy nagyon kell hánynom, de nem tudok. Volt már ilyen, ott szintén nagyon remegtem addig, amíg nem hánytam, -de ott kb kihánytam az egész életemet-. Ami úgy sikerült, hogy kajáztam. Mivel ezelőtt nem régen ettem, ki kellett volna már jönnie. De csak most jött egy órája ez a rosszullét, kb aludni se tudok, az arcom is ég (mondjuk az mindig) és szenvedek kb. Amúgy nem szoktam inni, negyedévente talán 1x van hogy ha iszok akkor sokat, most is a családommal vagyok és velük jól esett, mégha nem is sokat ittam, a de így jobban éreztük magunkat. Gyors tanácsokért nagyon hálás lennék.

2017. aug. 13. 01:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az volt a baj, hogy keverted. Ráadásul szénsavassal. Egy, max kétfélét érdemes, és jó minőségűt, a másnap is könnyebb lesz.

Gondolom, már megoldódott, de úgysincs jó tanácsom. Hányjál, én ezt szoktam.

2017. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

" Amúgy nem értem sok szent minek szól hozzá ".

Én se értem sok alkesz minek irkál hülyeséget.

2017. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, végül sikerült hányni a kérdés kiírása után nem sokkal. :)

Bocsánat a késő válaszért, elfeledkeztem a kérdésről, meghát sokat is hánytam és fel kellett takarítani, utána aludtam. Lehet, hogy hülyén csináltam, de az most így alakult. Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, azóta ittam megint persze, de most értelmesen és így nem hánytam, semmi baj nem volt. Valószínűleg a közeljövőben nem is lesz ilyen. Szép napot/reggelt/estét mindenkinek.

2017. aug. 26. 12:30
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

@7 a zsírnak semmi köze hozzá.

Az alkoholmérgezés az ígyis-úgyis bekövetkezett volna nála.

2017. aug. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!