Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Használható acél "jégkocka"...

Használható acél "jégkocka" shakerben?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már? Nem károsítja a shakert?
2017. aug. 8. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szét akarod verni a shakert, nyugodtan...


Ez arra való, hogy hűtőben tárold, és mikor hideg italt akarsz, beleteszel párat. Ez nem olvad el, tehát nem hígul fel tőle az ital

2017. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz olyat shake-elni, amit nem lehet shake-elni?
2017. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont azért akarok ezzel shakelni, hogy ne híguljon fel az ital. Bár gonodolom, ha nem használják a bárokban akkor nem olyan jó ötlet. Azért kételkedem a hogy tönkreteszi-e, mert nem tömör acél, hanem valami gél van benne emiatt könyebb mint ha acél lenne az egész.
2017. aug. 8. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a belseje a gond, hanem az anyaga.


Emellett a koktélokban éppen hogy fontos a jég hígító hatása is a hütés mellett. De ha az a cél, hoyg gyorsan lerészegedj, akkor tegyél bele sokkal több tömény alkotóelemet.

2017. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp csak nemrég kezdtem el a koktélokkal foglalkozni, nem is tudtam, hogy a jég hígitásra is van, azt hittem, hogy csak hűtésre kell és a hígitás amolyan "mellékhatás". Egyáltalán nem a lerészegedés a cél, inkább a jó ízek és a látvány. Köszi a segítséget, ma is tanutam vaélamit :)
2017. aug. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!