Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet még piros üveges Dreher...

Lehet még piros üveges Dreher sört kapni, és jobb, mint a mai zöld üveges?

Figyelt kérdés
2017. szept. 5. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttam még piros üveges sört. Dréhert se. Hol árulták?
2017. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon fiatal lehetsz , kb 15 éve árulták. címkéje volt piros.
2017. szept. 5. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsém, te a Dreher Bak-ról beszélsz, szemet szúróan barna cimkéje volt régen is, de mindegy. Most is kapható, csak a dizájn változott, (meg hogy már dobozosan is van).

Egy erős, édes barna sör finomabb mint a világos, de sokkal nehezebben iható. Ha aféle alkoholos üdítőként gondolsz a sörökre akkor nem fog annyira jól esni mint a világos.

2017. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Piros címkéje volt ,de most , hogy mondod , ja tényleg nem is tudtam, hogy ez sima barna sör . Na mindegy :dd én régen dreherbol legalábbis csak ezt a fajtát láttam.
2017. szept. 5. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Sima barna sör. :D Ezt a kategorizálást! :D Bock típusú sör, aminek ráadásul nem feltétlen van barna színe(létezik heller bock is, sőt weizen bock is), a lényeg, hogy a balling foka nagyobb legyen 16-nál. Ezen adattal együttjár, hogy testes és magas alkaholtartalmú sört kapunk.
2017. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal... :) nem mindegy, hogy az üveg piros, vagy a címke !

Azt mindenki tudja, hogy nem mindegy- idd ki, vagy vidd ki-

...

2017. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jajaja. Kk a válaszokat.
2017. szept. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!