Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik italtól leszek a...

Melyik italtól leszek a legkevésbé alkoholszagú?

Figyelt kérdés
Nyilván egy mennyiség után mindegyiktől, de nektek mi vált be? a vodkától, sörtől büdös vagyok, ezért mindig csak aljább lányokkal hoz össze a sors :P

2017. szept. 9. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
A szájvíztől!
2017. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Sima víztől sosem leszel alkohol szagú.
2017. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Bármi, amiben nincs alkohol. Ha neked inni kell ahhoz, hogy egyáltalán bárkivel is összehozzon a sors, akkor nem a szagodat kell okolni.
2017. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Na persze... ne a piaszagot okold. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, ha értelmes nőt nem találsz. :D Nem is fogsz, akkor se, ha Armani parfümöt böfögsz fel.
2017. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Vagy csak nem jó helyen keresgélsz. :D
2017. szept. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
A falmelléki fehértől.
2017. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha van egy kérdés, amire nem tudsz/nem akarsz válaszolni, ne írd alá a véleményed, ha kérhetem. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy kell-e innom ahhoz, hogy összehozzon a sors valakivel, illetve hogy milyen hozzáállással min csodálkozzak és min ne.


Nem érdemel ez az egész magyarázatot, de azért leírom, honnan jön a kérdésem. Szoktunk kocsmákba, bulikba járni, ahol iszunk. Alkoholos italokat iszunk, mert szeretjük a hatásukat. Ha már ez így történik, próbálok arra törekedni, hogy kevésbé legyek alkoholszagú. Észrevettem, hogy vannak olyan italok, amiktől jobban kijön ez a szag, s vannak olyanok, amelyektől kisebb mértékben érezhető. Fektessétek hasznosabb dolgokba az energiáitokat, mint egy anonim oldalon való fölösleges véleménynyilvánítás. Remélem megfogadjátok, köszönöm :)

2017. szept. 10. 23:32
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Válaszoltunk a kérdésre. Ha ennyit tudtál kiböfögni egy kérdésre, akkor milyen válaszokat vársz?

Egyébként ha te "megfigyelted" már ezt, akkor minek megkérdezni minket?

2017. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Jóféle vodka, Liberté rum- ezeknek nem sok szaga van, sört,bort,pezsgőt ne igyál mert attól nagyon cefreszagú leszel.
2017. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, aki a kérdésre válaszolt :)
2017. szept. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!