Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csavarós kifli? Kőműves...

Csavarós kifli? Kőműves actimel? Melyik a legkevésbé szörnyű?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk fogyasztanék ilyen fél decis olcsó tönény italt, melyik az, amelyik a legkissebb valószìnűséggel köszön vissza később (kevéssé)elegánsan távozva gyomrozatom kötelékéből?

2016. szept. 13. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet venni prémium whiskyket is 5 cl-es kiszerelésben, akár 20-30 éveseket is.
2016. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen! Viszont én kifejezetten az ilyen olcsó 100-200ft osakra gondoltam. Erre utal a csavarós kifli név is!
2016. szept. 13. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek ugyanaz mind. Finomszesz + aroma.

Ihatatlan mindegyik.

2016. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vodkának csúfolt a legsemlegesebb ízű...a konyakszerűségeket kerüld...
2016. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is a vodkát mondanám, bár én inkább a kevertet szeretem :)
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nekem még egy sose köszönt vissza, jó ha többet innék belőle az csúnya lenne, de a kis kiszerelésnek pont az a lényege hogy egyszerre csak keveset igyál.

Nagyobb méretben olcsó töményből csak kevertet szoktam inni, azt is azért mert a fél koli valamiért szereti.

2016. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:
100%
A legtöbb gyártónál a keserűlikőr. Ezek se nem kimondottan rosszak, se nem túl keserűek (sokkal kevésbé, mint pl. az Unicum). A Várda keserűből is van olcsó 4 centes, és azt már értelmesnek is lehet nevezni. A többi közül párnál előfordul egy kis gabifogkrémes jelleg, de azt minden rendes gyerek szereti.
2016. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Waterloo-val kezdtem szimpátia alapján. Ugye sétáltam munkából haza, munkások ott sztoriznak a trafik előtt, én meg beszoktam állni közéjük. "Dzsukel"nek meg "fas*a" csávónak tartanak, hozták is a rakétákat, ugye bementem velük a trafikba és waterloo-t kértem. Első hogy ittam ilyesmit. Tartottam tőle, hogy köptet, ugye +20% alkohol, de nem köptet, mert nem igazi gyümölcsalkohol.

Valami növényi alkohol, aromával és színezékkel.

A legtöbben "keserűt" kértek. Ez fekete kis ampullás likör utánzat, Mátyás keserű a neve. Ez jobb, szerintem ez lehet a legjobb és én aki nagy kisérőmániás vagyok ezt anélkül is simán megiszom.

2018. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!