Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó fehér borokat...

Milyen jó fehér borokat tudtok ajánlani 2000Ft körül?

Figyelt kérdés

2017. szept. 12. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét itt:

bortarsag.hu

Az, hogy ide bekerül egyáltalán egy bor, már önmagában minőségjelző, és egyben garancia arra is, hogy megfelelően volt tárolva, tehát nem kapsz csökkent értéket a pénzedért.

2017. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Még két bolttal bővíteném a kört, ugyanezen okokból:

radovin.hu

pincearon.hu

2017. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Talpü válasza:
Hát kérdezt meg a boltost vagy vegyél fütyülőst
2017. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen célra kell?

Ezért a pénzért pl. egy Lidl-ben is már egész jó borok közül választhatsz.

A "Bortársaság"-nak sajnos elég húzós árai vannak.

Megnézhetsz - ha van a közelben - egy "Borháló" üzletet.

2017. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Attól függ. Ha magadnak akarod, és nem számít a csomagolás, akkor irány Tokaj! Ott a pincében fejtenek neked a hordóból 2 literes flakonba vagy bármilyen hozott kannába, és szerintem Furmint, Szamorodni 2000 alatt van még literje. 3 éve voltam, nem tudom a mostani árakat.
2017. szept. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pully válasza:
Attól is függ, milyen ízvilágot keresel. Pl. egy jó irsai bőven belefér, ezt akár fröccsnek is ajánlom, de annak egy riesling (olasz, vagy "sima") vagy sauvignon blanc talán jobban tetszhet, ha a muskotályos -édes érzetű, de száraz vonalat nem szereted annyira (ide sorolnám még a cserszegi fűszerest és a traminit is). Ha komolyabb, testtel bíró fehéret keresel, akkor egy barrikolt chardonnay vagy egy rajnai riesling lehet jó választás, bár ez utóbbi kettő már a 2000-3000HUF közötti kategória. A Bortársaságot tudom ajánlani, ha elmondod, mit szeretnél, milyen alkalomra, akkor szakértő segítséget tudnak adni. Én évek óta náluk vásárolok.
2017. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ward1337 válasza:
La fiesta muskotály.
2017. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!