Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Heinekken...

Mi a véleményetek a Heinekken és a Csíki söri vitáról? Miért vesztek össze, és miért utálják a romániai magyarok (erdélyi) magyarok a Heinekkent? Ma ittam először Csíki sört, és érdekes íze volt, néztem 7% alc, és eléggé jó volt.

Figyelt kérdés
:)
2017. szept. 25. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Vicces történet, főleg úgy hogy akik "bojkottálták" azok 98%-a sosem ivott Heinekent. Amúgy mivel gyakori sörfogyasztó vagyok mindig látom a boltban jól fog és csődbe se mentek. A Csíki Sörről meg ne beszéljünk, túl van tolva és csak divatból isszák sokan.
2017. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Alain Delon ***** válasza:
68%
Ezzel csinált magának reklámot a csíki.
2017. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
2017. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Az egész cirkusz a Csíki sör magyarországi elterjesztését szolgálta volna, azzal hogy feltüzelik a hazafias vásárlókedvet (a derék székely Dávid küzd a gonosz Góliátokkal) de dugába dőlt a művelet, hiába zabálta Lázár is, mert a sör drága és annyira nem jó.


„Ha csak 10 százalékkal tudjuk növelni az eladásainkat, máris újra a komfortzónába kerülünk” – jelentette ki Lénárd.

Magyarul a piactarolástól már lemondtak, a cél a felszínen maradás.

2017. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Én alapból utálom a politikát, de az biztos, hogy részemről a Heinekennek adtam volna igazat, amióta világ a világ rajta volt a vörös csillag.
2017. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Én már úgy vagyok a csíki sörrel mint a kasszás erzsivel,ha csak hallok róla húzok tőle minél messzebb...
2017. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
Az én vélenyényem szerint a Heineken 1000x jobb, mint a Csíki :D Mondjuk a Csíkiben tényleg több az alkohol
2017. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Reklamfogas volt az egesz. Lenard el is kottyantotta egyik interjuban, hogy direkt valasztottak egy konnyen "megtamadhato" nevet, hogy aztan a vegen az jojjon le, hogy tamadjak is meg, es aztan johessenek a "szegeny elnyomott, uldozott erdelyi magyarok" szoveggel. De nem nagyon jott be a szamitasuk, mert a sor meg mindig rossz, es meg mindig nem sikeres.
2017. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
27%

Attól,hogy van egy sörben 6-7 % alkohol,attól még lehet gagyi.Én kóstoltam Csíki sört és nekem íz világban nem nagyon jött be. Szerintem Krusovice,Dreher,Pilsner Urquell magasan jobbak a Csíki-nél.

Mellesleg jó kis sör lehet az a sör,ami Magyarországon is alig fogy és emellett még az ára is túlságosan magas hozzá.


[link]

2017. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!