Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Macallan Amber whisky (0.7l)...

Macallan Amber whisky (0.7l) jó vétel 7300Ft-ért?

Figyelt kérdés
Egyik tescoba ki van árusítva, de nem nagyon kapkodnak érte.

2017. okt. 9. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez alapján elég jó.

Hol van ez a Tesco?

2017. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pécsen uránvárosba, de amúgy 9000Ft csak tudnék intézni 10%-os dolgozói kupont, meg a tescos újság hátuljában is van kupon és azokkal együtt lenne 7300Ft, de a netes árak alapján akkor megérné beruházni egyre.
2017. okt. 9. 17:50
 3/3 Phoney ***** válasza:
100%

Az alapján ne ítélj, hogy nem kapkodnak érte, mert ebből a szempontból kétféle whiskyvásárló van:


1. Akinek fogalma sincs, mi az a Macallan Amber és mennyit ér.

2. Aki ért hozzá, de most jó eséllyel nem akar ilyet venni, mert tele van a szekrénye válogatott italokkal. Én is sokszor látok mostanában olyan durván leárazott italokat a tescóban, amit sajnálok otthagyni, de otthagyom.


Én nem kóstoltam, de tapasztaltabbak véleménye alapján a 7300-at valszeg abszolút megéri. Azért ne is a 17 ezres alapárat vedd figyelembe, mert ezeket a korjelölés nélküli malátawhiskyket gyakran nevetséges pénzekért osztogatják, szóval lehet, hogy 10-nél többet amúgy se érne.


Azt is jó tudni azért, hogy a korjelölés nélküli maltok főleg azoknak valók, akik szeretik a karakteres, testes, harapósabb dolgokat, szóval ha neked fontos a lágyság, akkor nem biztos, hogy a te italod.

2017. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!