Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Ballantine's Hard Fired...

A Ballantine's Hard Fired whisky 0,7 l, jó vétel 5000 forintért?

Figyelt kérdés

Mondjuk én sokallok ennyi pénzt is érte.Nem ittam sokféle whiskyt.Nekem a tescós Special Reserve is fogyasztható tisztán.Nem nagy ízélmény,de nem köszön vissza.Ellazulni az is jó.

Az említett ital jobb annál annyival, mint amennyivel drágább?


2017. máj. 3. 11:36
 1/2 Phoney ***** válasza:
100%

Nem annyira rossz vétel, de ha extrább ízélményre vágysz, akkor szerintem a Hard Fired nem jó választás. Lényegében ugyanolyan, mint a legtöbb divatos olcsó skót whisky, csak egy árnyalattal kevesebb mellékízzel, és valamivel édesebb, émelyítőbb.

Az ötezres árat akciósnak szokták írni, de azóta ennyi, hogy megjelent, és nem is nagyon ér többet.

2017. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most épp ilyenem van, gondoltam kipróbálom, de nagyon megbántam. A Finest sokkal jobb.
2017. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!