Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » VBK még mindig divatos a...

VBK még mindig divatos a fiatalok körében? Milyen alkoholt isznak a fiatalok?

Figyelt kérdés
Amikor én voltam fiatal nagyon sokan itták a VBK-t (VörösBorosKóla). Most mi a "Trendi" pia a fiatalok körében?

2017. okt. 10. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Shotok és vodkaszóda. Legalábbis az én társaságomban. Na meg fröccs és sör minden mennyiségben.
2017. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a vodkák, azt bármivel, jager, olcsó borok, főleg rozé,fehér, és sörök.
2017. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
tehetősebbeknél az magas alkoholtartalmú égetett szeszek (örök divat, jól néz ki, menő) csóróknál a flakonos. Csajoknál a koktélok, olcsóbbak mindent megisznak. A vbk már nem divat kb 20 éve
2017. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Pedig a vbk-tól olcsón nagyon jól be lehet állni.
2017. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt tudom mondani. Csóróbbaknál olcsó bor, olcsó pezsgő olcsó energiaitallal, olcsó sör. Kocsmában meg fröccs. Kicsit tehetősebbeknél bejön a képbe a Hubertus meg az olcsó vodka. Én is 17-18 éves koromba ami 4-5 éve volt a baráti társaságommal ezeket ittam. Ha valamiért volt egy kicsit több pénzünk akkor néha vettünk valami olcsóbb whiskyt jellemzően black velvet, canadian special old. Ha valakinek szülinapja volt akkor fordult elő Jager illetve Ballantines finest, Johnnie red, Jim Beam white közül valamelyik. Ezeknél jobbat nem is ittam még tizenévesen.
2017. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mi 10 éve bort ittunk buli előtt tisztán. Csóróként az volt a legjobb megoldás.
2017. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Vbk-t inkabb csak hazibulikban szoktunk inni, vagy ha valakinel szalonnasutes vagy ilyesmi van. Whisky-kola, vodka-narancs, sor, bor tisztan, palinka, vodka tisztan, jäger, abszint, tatratea, cherry, ilyesmik mennek inkabb. 18/l
2017. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En kólát jim beammel vagy malibuval iszom. 25 vagyok. Meg is feledkeztem a vbk-rol 😂
2017. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!