Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Műanyag üvegben 2nap után még...

Műanyag üvegben 2nap után még jó a vörösbor?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 20:43
 1/6 Onee-sama válasza:
18%
Nem valószínű
2017. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem észrevehető észrevehető elváltozást nem okoz. Voltam Villányba, a pincesoron vettem bort, amit műanyag palackba "csomagoltak". Ha jelentős lenne a minőség romlása, akkor ezt a megoldást biztosan nem alkalmaznák!
2017. okt. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elnézést a szó ismétlésért!
2017. okt. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%
A gyenge láncszem nem az lesz, hogy műanyagban tároltad, hanem hogy hány napja érintkezett először levegővel, mert azóta lassanként romlik. (A borászok normálisan védőgázzal vagy színig töltve palackozzák.)
2017. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan mi baja lenne? A pálinkának se lesz mert az se marja meg a pet palackot nemhogy a bor. Gond abból adódhat ha darabban van de az se két nap alatt.
2017. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Olyan, hogy műanyag üveg nincs, nem létezik.

Olyan van, hogy üveg, meg műanyag palack.

2017. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!