Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az normális, hogy 18 évesen...

Az normális, hogy 18 évesen sokszor célirányosan azért megyek szórakozni, hogy berúgjak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem normális. Próbáld végiggondolni, hogy a szórakozás miért egyenlő számodra a berúgással. Ha iszol is alkoholt, vigyázz arra, hogy ne túl sokat igyál. Persze ehhez a Te elhatározásod kell, nem másé.
2017. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Vannak még így ezzel egypáran.
2017. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%

ha jólesik, és nem botránkozik meg e miatt senki, akkor tedd nyugodtan...


hogy mi a normális? nos azt sokan szeretnénk tudni.

2017. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
94%
Inkább úgy mondanám, hogy nem célszerű. Ahhoz, hogy berúgj nem kell elmenni otthonról, arról nem is szólva, hogy otthon sokkal ocsóbban megúszod.
2017. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted? Nem, nem normális...és emellett ciki is.
2017. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Én is mindig azért megyek. Egyszerűen szeretem ezt az állapotot, havonta szerintem teljesen belefér.
2017. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Egyáltalán nem normális. Szánalmas és gusztustalan, hogy sokaknak szórakozás = beb.szok egy buliban. Nem csoda hogy ott tart az ország, ahol. Ez az nép még a maradék kis eszét is elissza.
2017. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Ha annyi eszed van ? -majd elmegy.
2017. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18 éves korban telhesen normális ha néha berúgsz. Nyilván ne legyen senki alkoholista. De álszentnek se kell lenni itt úgy válaszolnak legtöbben mintha életükben nem rúgtak volna be. Pláne fiatalbkorukban. Monjuk érdekes hogy antialkoholisták itt válaszolgatnak a bor sör rövidital témakörben.
2017. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Utolsó, mert ugye a kategóriánál kiad minden kérdést, mikor rákattintunk nem figyeljük mi az alkategória. És nem, nem normális ha egy 18 éves nem tud normálisan szórakozni csak ha talajrészeg. Nem mellesleg taszító is. Már kezdem magam ufónak érezni amiért én két bombától jól vagyok egész buli alatt és nem kell semmi alkohol. Viszont jó röhögni a szánalmas részegeken, ahogy bolondot csinálnak magukból és észre se veszik.
2017. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!