Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hűtés nélkül tárolt,15 éves...

Hűtés nélkül tárolt,15 éves kommersz pezsgő iható lehet még?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 17. 17:37
 1/6 anonim válasza:
Jaja.
2016. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de az íze valami gagyi szőlőlére hasonlíthat. Bubi már biztos nem lesz benne.
2016. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor már nem hiszem, hogy fogok vele kísérletezni.
2016. ápr. 17. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Én egyéves pezsgővel égtem be vendégek előtt. Ráadásul márkás volt (ma már nem kapható ). Egy cseppnyi buborék sem volt benne, egy rossz lőrére hasonlított az íze. Szerencsére volt otthon másik, bár nem abból a fajtából, de legalább kimentett bennünket és tudtunk koccintani az ünnep alkalmából.
2016. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. ápr. 18. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagybátyám az ötvenedik születésnapján bontott ki egy harmincéves pezsgőt. Semmi baja sem volt. Igaz, ez nem mai történet, manapság már hetvenkedik a vén csóka.
2016. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!