Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Belga sör válogatás szettben?...

Belga sör válogatás szettben? Nemrég láttam valamelyik akciós újságban, de most kellene ajándéknak. Valaki tud róla, hogy hol kapható? Tudom, már nem lehet akciós, de ez nem probléma.

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben holnaptól megint akciós ha a 6 darabos belga sörválogatásra gondoltál, 2500Ft.
2017. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve van a belgium büszkeségei is több helyen, de az nem éri meg.
2017. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet a válaszodért, megkönnyítetted a dolgomat.

Én nem értek a sörökhöz, az illető sem nagyivó egy cseppet sem, de szereti a finom söröket mértékkel.

Remélem egy ilyen kóstolóval nem fogok mellé :))

Köszi mégegyszer :)))

2017. nov. 22. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem foghatsz mellé. Ebben a csomagban különlegesebb belga sörök vannak nem az alap Stella, Hoegaarden, Leffe amit szinte minden bolt polcairól leemelhetsz és a 2500Ft-os ár is igen kedvező ezért a csomagért :)
2017. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belgasorokhaza! Weboldaluk is van. Ha Belga sort akarsz, ott szinte minden kaphato.
2017. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, de megvettük az ajánlott válogatást a Lidlben. Ajándék lesz,(egyebek mellett ) így majd az ajándékozottnak fogom ajánlani a javasolt Weboldalt is.
2017. nov. 26. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!