Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 250 ml házitól belehet rugni?

250 ml házitól belehet rugni?

Figyelt kérdés

Húzora kéne meginni kb pár perc alatt diszkó előtt , nem lenne sok időnk.

Ha húzóra megiszom nem fogok nagyom berugni?szoktam inni , birom is elegge de nem tudom hogy ha gyorsan lehuzom beutne e ? 5 feles


2017. dec. 2. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De. Ráadásul kétlem hogy tisztán meg tudnál ennyit inni húzóra, ha meg mégis, utána úgy kiütnéd magad, hogy számodra ott lenne vége a bulinak. Miért olyan fontos ott meginni, húzóra? Miért nem osztjátok be és kb egy óra alatt eliszogatnátok?
2017. dec. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert pont ugy erunk be hogy kb. meg 5percig akcios a jegy es bevinni meg nem lehet.
2017. dec. 2. 16:31
 3/18 anonim ***** válasza:
ez az életed dilemmája lesz :-)komolyra fordítva a szót, ha így megiszod, akár ingyenes lesz a buli, akár 1milliót fizetsz érte, úgysem fogsz rá emlékezni
2017. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólókkal, 2,5 dl pálesz húzóra, az tuti filmszakadás! Jobb esetben... rossz esetben detox.
2017. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha jól bírod az ivást és nem vagy tapasztalatlan akkor szerintem nem feltétlen lesz képszakadás, bár eléggé (nagyon) be fog ütni. Ne igyál előtte csak üdítőt és ne valami 60 fokos kerítésszaggatóval kísérletezz és akkor szerintem simán élvezhető lesz a buli is. :)
2017. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor igyátok meg út közben, míg odaértek. Gondolom nem háztól-házig visz a busz.
2017. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Öntsétek vizesflakonba és a buszon is iszogathatjátok, úgy nem kell húzóra meginni. Amúgy húzóra 2.5 deci házi eléggé odaver.
2017. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pitsareszeg leszel haver! Ne csinalj marhasagot!
2017. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na megbeszeltuk 2 dl t fogunk fejenkent meginni kb 5-10 perc alatt annyitol meg nem fogunk berugni !

Koszi a valaszokat!

2017. dec. 2. 21:09
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Add át üdvözletem Zacher Gábornak, és mond meg neki hogy sajnálom amiért lógtam a toxikológia előadásáról:-(

Amúgy az a plusz fél deci már nem oszt nem szoroz így is úgy is rosszul lesztek. Bár gondolom még erősen kiskorúak vagytok.

2017. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!