Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohol miért legális?

Az alkohol miért legális?

Figyelt kérdés
Az alkohol legális pedig rengeteg negatív hatása van, sőt szinte csak az van. Ráadásul teljesen máshogy kezelik mint más drogokat, mikor ez is egy drog. Egyszerűen nem tudom felfogni, miért ennyire vakok az emberek. Tudom, hogy kis mennyiségben bizonyos alkoholos ital egészséges is, de valljuk be a fogyasztók többsége nem kis mennyiségben issza ezeket. :)

2017. dec. 4. 17:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Mint kőbányai, flakonos bor és Unicum?

Tényleg igazán tapasztalt lehetsz.

2017. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Phoney ***** válasza:
56%

ma 19:44

Hát, én sok olyan szórakozóhelyet láttam (köztük még drága helyeket is), ahol egy értelmesebb ital nem volt. Persze nem is azért járnak oda az emberek, hanem berúgni.

2017. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
23%
21-es. Nem, hanem olyanok, amilyeneket te maximum egyszer engedhetsz meg magadnak egy évben.
2017. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
45%
22-es. Igényes hely volt bárpulttal, ami felett hosszasan különféle italok húzódtak közepestől a drágább árszínvonalúakig.
2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%
Szóval az összes rövid a világból, hatalmas bárpult lehet. :D
2017. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Phoney ***** válasza:
69%

20:50

És ha minden rövidet utálsz, akkor amúgy miből szűrted le, hogy jó volt a kínálat? Így elképzelem, hogy a szüleid (beszerzési áron) több tízezer forintos palackok hosszú sorával kínálgattak végig, miközben mindről megállapítottad, hogy milyen ocsmány. Így volt?


Egyébként az egész országban csak néhány olyan bár van, aminek a kínálatából így eldönthetnéd, hogy te bizony semmilyen rövidet nem szeretsz. Olyan sok van, ami laikus szemmel nagyon igényesnek tűnik, de ezekben a kínálat tényleg csak a „közepestől a drágábbig” terjed, és aránylag kevés az igazán jó ital.


De amúgy ahhoz sem kicsit egoista felfogásmód kell, hogy a saját ízlésedből vezesd le, hogy minden rövid rossz. Ha én mondjuk utálom a kedvenc ételeidet, akkor azok mind szar ételek, és csak azért eszik őket az emberek, mert néha nagyon éhesek? Gondolom igen.


Tudod van egy pár üveg rövidem, amikből most is szívesen innék egyet az íze miatt, de pont azért nem teszem, mert a hatása viszont nem kell. Ez valahol felrúgja az elméletedet, nem?

2017. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%
Nem rúg fel semmit, mert kivételek mindig vannak.
2017. dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
36%
Érdekes, mennyien bevédik itt az alkoholt. Ebben az országban nem hiszem, hogy túl sokan fogyasztják az ízéért. :D
2017. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Engem is meglepett és egyetértek.
2017. dec. 16. 09:28
 30/32 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miért pontozták le ezen hozzászólásomat: "Egyszerű a válasz: pénz, üzlet, biznisz, picula, örömlányok. Ezért legális a dohány is."


Megfogalmazhattam volna édes-mézes szövegként is, a lényeg, hogy rohadt sok pénz van benne, ezért.

2017. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!