Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak és egyek szilveszter...

Mit igyak és egyek szilveszterkor hogy spicces állapotba legyek?

Figyelt kérdés
Mit igyak ès mit ès menyit egyek buli elöt ès buli közbe hogy spicces legyek mivel nehezen oldodom szeretnèk bulizni de nem szeretnèk tajt rèszeg lenni mit egyek elöte nem tudom jó ötlet e de gondoltam buli közbe iszok vizet is

2017. dec. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sósabb ételt de módjával és CSAK egy féle piét pl vodka narancs vagy gintonic végig . De ezt is iszogatva .
2017. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2017. dec. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami zsírosabb kajából egyél egy becsületes adagot előtte pl. Grillcsirke sültkrumplival. Ivás közbe meg mehet még chips, mogyoró stb. így a sok zsír jól felszívja a piát, nehezen rúgsz be. A víz jó ötlet, meg lehet vele előzni a durva másnapot, továbbá hígítja a gyomrodba a töményet így nem egyszerre üt be. Hogy mit igyál arra annyit mondanék hogy sört is és bort is ne, a kettő üti egymást. Nekem nagyon hamar felkavarja a gyomromat, főleg ha a borra iszom a sört. Én azt javaslom hogy a buli elején sörözz, utána mehet a tömény, lehetőleg max. 2 féle és inkább valami tisztább pia pl. vodka, gin, tequila, whisky, pálinka. A likőrök főleg az édesebbek pl. Jager, Hubertus nagyon tudnak hánytatni, azokból ne nagyon igyál 1-2 felesnél többet. Töményezés közbe a sör felerősíti annak hatását és gyorsabban szívódik fel a szénsav miatt ezért mondtam hogy inkább az elején sörözz. Ha kevered a töményet üdítővel az is inkább szénsavmentes legyen. Ha kínálnak pezsgővel azt esetleg egy koccintó pohárral igyál éjfelkor, mert azt töményre ráinni kegyetlen. Azt akkor javasolnám ha mínél gyorsabban és jobban be szeretnél rúgni. Tehát azt úgy általánosságba el lehet mondani hogy a szénsavast töménnyel kerüld ha nem akarsz nagyon berúgni. Azt hogy mennyit igyál így nem lehet megmondani, ez szervezetenként eltérő hogy ki mennyire bírja. Szerintem igyál meg az elején 2-3 sört aztán a töményet meg úgy igyad hogy minimum fél órát hagyjál ki 2 kör közt. Ha érzed hogy kezdesz berúgni jobban mint szeretnéd akkor hagyjál ki pár kört és igyál addig is sok alkoholmenteset, aztán ha megint jobban vagy folytathatod az ivást.
2017. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi választ piák közül bort birom leg jobban megini :) meg ahol leszek lesz 100% gyümölcs lè azt is lehet iszom piálasközbe
2017. dec. 10. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 15 sört szoktam meginni. Nem keverem nehogy megártson.
2017. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jóshoz kéne menned inkább, mert ezt azért elég lehetetlen így megmondani, hogy pontosan mi az a mennyiség ami ilyen állapotba hoz...


Mindenki máshogy reagál rá, még pl két 90kg-os frfi is, úgyhogy nem lehet semmilyen alapon megmondani, hogy márpedig te x sör után fogsz spicces lenni pl.

2017. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!