Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a Becherovkának?

Milyen íze van a Becherovkának?

Figyelt kérdés
Ha a Jägert és az Unicumot szeretem akkor ez is ízleni fog? Hasonló íze van?

2017. dec. 15. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Térden állva, sírva könyörgöm neked: Meg ne kíséreld, hogy ilyet veszel!


Volt egy olyan időszakom, amikor módszeresen próblgattam minden különböző fajtájú italt, nyugaitól a keletiig, a legolcsóbb műanyag sz_roktól az igazi különlegességekig. Volt sok borzasztó, és rengeteg különleges, finom izű is, de ilyen undorító, elviselhetetlen ízű - és utóízű - italhoz foghatót még soha életemben nem kóstoltam. Második kortynál már inkább ki is köptem. Fenyőpálinka. Förtelmes íze van. Ennél rosszabbat még hírből sem ismerek.

2017. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonlít a Jagerre meg az Uncicumra de szerintem nem rossz. Engem mézeskalácsra emlékeztet az íze. Mikor lenyeled inkább édes, az utóíze erősen keserű, de ha az Unicumot szereted akkor ez sem túl keserű neked.
2017. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhet még tapasztalat :) 2200 Ft most a 0,5L-es a pennybe, gondolkozom rajta hogy kipróbálom bár az első válasz után kicsit elbizonytalanodtam hogy lehet hogy ez mégsem túl jó ötlet :D De érdekelne milyen az íze, lehet majd egy kisebb kiszerelés lesz belőle csak.
2017. dec. 16. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fűszeres és fanyarkás,alapvetően iható.

Ha veszel es nem ízlik tisztán,akkor gyömbérrel ajánlom ,azzal kifejezetten jó

2017. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
100%

Az Unicumnál kevésbé keserű, de cukor is kevesebb van benne, és az íze inkább szegfűszeges (vagy ha azt nem ismered, akkor fahéjas). Hűtve és hűtés nélkül is kipróbálhatod, de fagyasztóba tenni nem ajánlanám, mert akkor nem sokat érezni belőle.


Az első válaszoló valszeg összetéveszti a borovičkával, az egy borókás italfajta, és tényleg léteznek elég rosszak is belőle. A Becherovkának semmiféle fenyőíze nincsen.

2017. dec. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az erettsegi bankettre vittem egy uveggel ... egyik osztalytarsam kikapta a kezembol es jol meghuzta :) Olyan piszokmodon felborult tole, hogy azota sem lattam meg ennyire szetcsapva senkit.


Amugy eleg kulonleges ize van. Egyaltalan nem fenyo palinka, mint inkabb gyogynoveny likor.

2017. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én ennél éreztem először mikor megkóstoltam hogy ennek olyan karácsonyi íze van, szerintem ez a legjobb ilyen hangulatra. ha ismered és szereted a gyógynövénylikőröket, nem okoz meglepetést az íze, egyáltalán nem savanyú és elég karakteres
2017. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!