Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » JW Black Label ennyiért...

JW Black Label ennyiért megéri? Esetleg Bushmills Black Bush?

Figyelt kérdés

Üdv! Nem vagyok valami nagy whisky szakértő, viszont eléggé szeretem jópár más (rövid)szeszes itallal szemben.

Nyilván, ebből következtethető, hogy nem 40-60 ezres whiskyket kóstolgattam eddig.

Mit gondoltok, a JW Black Label 8 ezerért, 2 pohárral megéri? (Red Labelt is szeretem...)

Kutatgattam itt-ott, és a Bushmills Black Bush-ról val vélemények is megfogtak. Mennyire különbözik? Jobban megérné a Black Label-el szemben? (ez is 8 ezer, poharak nélkül)

Esetleg más ajánlat? :D



2017. dec. 16. 14:31
 1/1 Subrutine válasza:

Szemelyes velemeny - a Bushmills-t sokkal jobban preferalom, lagyabb, kiforrottab ize van es egeszen egyedi a whiskey-k kozott.

A 'sima' is nagyon jo, a Blackbusht mas hordoban erlelik egy darabig, ad melle egy kellemes plusz izt. En biztosan arra mennek, mint a Walkerre.

2017. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!